Wpis z mikrobloga

W ramach programu Czyste Powietrze mama nie dawno dostała ofertę wymiany pieca na kocioł na pellet za 39 800 PLN z montażem. Dofinansowanie obejmuje wymianę pieca 20 400 NETTO + 20 400 NETTO modernizacja instalacji co cwu. Oczywiście modernizacji instalacji robić nie będą, jest to po prostu wyłudzenie dofinansowania za które odpowiada beneficjent a w razie kontroli kwota wraz z odsetkami jest do zwrotu. Z racji ,że wiem z jakiej fimy kocioł Pan tfu przedstawiciel zaproponował to podjechałem zapytać bezpośrednio w firmie za ile mi taki kocioł sprzedadzą i zamontują, okazało się ,że wyjdzie mnie to nie więcej jak 16 000 PLN z dowozem i montażem. Tak, dobrze czytacie 16 000 BRUTTO. Czyli sama prowizja za podsunięcie umowy klientowi dla pośrednika i jego zwierzchników wynosi ponad 20 000 PLN.

#czystepowietrze #dofinansowania #pellet
professionalgambler - W ramach programu Czyste Powietrze mama nie dawno dostała ofert...

źródło: chuje

Pobierz
  • 3
@professionalgambler jedziesz z koksem, dawaj nazwę firmy! jestem po kontroli w ramach czystego powietrza i trzepali nas bardzo solidnie, wszystkie ale to WSZYSTKIE papiery sprawdzali, robili nawet zdjęcia wszystkich termostatów przy grzejnikach bo były na fakturze, można mocno wtopić z dofinansowaniem
@noise6: Bardzo dobrze ,że sprawdzają dokładnie na co zostały wykorzystane środki. Wyłudzanie dofinansowań w tym programie jest na porządku dziennym, powinni się wziąć za te firmy które biorą pełnomocnictwo od ludzi i w ich imieniu zajmują się całą papierologią bo później jak przyjdzie kontrola to beneficjent musi zwrócić środki a firma która wyłudziła nie ponosi żadnych konsekwencji.
professionalgambler - @noise6: Bardzo dobrze ,że sprawdzają dokładnie na co zostały w...

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-30 085354

Pobierz
@noise6: A jeszcze lepsze są audyty energetyczne które przeprowadzają osoby nie upoważnione do tego, wystarczy wykupić licencje do arcadi i możesz pobierać od 1200 netto w górę za swoją "kompleksową obsługę". Ostatnio jakaś dziewczyna pytała na grupie jak w tym programie obliczyć zapotrzebowanie na ciepło xD Przyjdzie kontrola, zweryfikuje czy pełna termomodernizacja spełnia warunki, okaże się ,że nie bo za obliczanie wzieła się jakaś julka czy mireczek i pieniąszki do zwrotu,
professionalgambler - @noise6: A jeszcze lepsze są audyty energetyczne które przeprow...

źródło: image (10)

Pobierz