Wpis z mikrobloga

@glos_zenady: nie ma jednego banku, który by podpasowal każdemu. Jeżeli chodzi o mnie (a miałem/mam konta w zdecydowanej większości banków) do codziennego użycia z tych, lub innych względów nadaje się wyłącznie ING i Pekao. Obecnie z powodu katastrofalnych zmian w ING korzystam z Pekao i jestem w stanie stwierdzić, że mają najlepszą apke i stronę www na rynku. Jestem BARDZO pozytywnie zaskoczony.
@glos_zenady: ja także używam ING i PKObp, no jednak ING mi bardziej leży, chociaż PKO też bardzo spoko. ING chyba jako jedyny bank ma logowanie kluczem U2F. Niestety lubi też zapytać o źródła pochodzenia środków pod groźbą blokady konta.
lubi też zapytać o źródła pochodzenia środków pod groźbą blokady konta


@lucash9: xD nie słyszałem o czymś takim. Po wyjaśnieniu tego od razu zrobiłbym wypłatę i zamknięcie konta.
@glos_zenady: dokładnie tak, chodzi o ten nowy layout. No kurcze nie podchodzi mi to. Dodatkowo zawsze myślałem, że ING ma prostą i fajną apke i serwis www, a jak na razie to Pekao jest w tym o wiele lepsze. W życiu nie sądziłem, że coś takiego napisze :)
xD nie słyszałem o czymś takim. Po wyjaśnieniu tego od razu zrobiłbym wypłatę i zamknięcie konta.


@glos_zenady: dokładnie to zrobiłem, no prawie. Konta nie zamknę ze względu na kredyt, ale przestałem używać ING w codziennym życiu. Wszystkie wpływy, przelewy i płatności wykonuje teraz konkurencja, a #ing niech po prostu #!$%@?.

Nie jestem jedyny masz poczytaj https://spolecznosc.ing.pl/-/Konta-osobiste-i-firmowe/ING-%C5%BC%C4%85da-bez-wyra%C5%BAnego-powodu-o%C5%9Bwiadcze%C5%84-o-%C5%BAr%C3%B3d%C5%82ach-pochodzenia/td-p/28432/page/3
@glos_zenady: ciężko tak jednoznacznie dopasować. Ze wszystkich aplikacji najbardziej mi leżała ta od mBank i nawet po słynnej zmianie layoutu odnalazłem się w serwisie WWW. Natomiast z samego mBanku zrezygnowałem po stale rosnących opłatach, pogarszającej się ofercie (chociażby kredytowej, oszczędnościowej) i niewiadomych dalszych działaniach Commerzbank. Weź pod uwagę podstawowe rzeczy, czyli obroty na rachunku jakie zapewnią ci brak opłat za rachunek i kartę czy np. dostępność bankomatów / wpłatomatów. PlanetCash zalał
@glos_zenady: apka BOŚ jest fajna jak chcesz kilka lokat zakładać. Natomiast codzienne sprawy to IKO w mojej ocenie nr 1.
Natomiast millenium szerokim łukiem, znam od strony web, szukanie czegoś w historii i robienie wyciągów to mordęga