Wpis z mikrobloga

Spotkałem się ostatnio z opinią, że pierwsza randka/spotkanie z dziewczyną powinno trwać około godziny i to facet powinien zakończyć to spotkanie, a nie tak jak większość robi, że czeka do momentu, aż to laska zaproponuje zakończenie spotkania.
Argumentacja była taka, że jeśli na spotkaniu było fajnie, a ty nagle po godzinie zakonczysz, to laska będzie odczuwać niedosyt i będzie bardziej oczekiwać na drugą randkę niż gdyby spotkanie trwało np. 3 godziny i skończyło się dlatego, bo już oboje jesteście zmęczeni lub nie ma już o czym gadać.
#randkujzwykopem #tinder #podrywajzwykopem
rales - Spotkałem się ostatnio z opinią, że pierwsza randka/spotkanie z dziewczyną po...

źródło: 03-8d707d7f80734accbdc6d35bc3585fa4

Pobierz

zgadzasz sięz tym?

  • tak 33.1% (42)
  • nie 31.5% (40)
  • nie mam zdania/sprawdzam 35.4% (45)

Oddanych głosów: 127

  • 7
  • Odpowiedz
@rales: To zakończenie przez faceta podchodzi powiedziałbym pod strategię nie bycia desperatem, jak chcesz żeby coś z tego wyszło to trzeba 'udawać', że ma się życie, nie jest twoją jedyną opcją itp, bo większość tinderówek jak wyczuje choć gram desperacji to od razu klika go next, a co do czasu to zależy. Jak ktoś idzie na ilość to jak najbardziej, vibe można ocenić spokojnie w pół h, ja wolę stawiać na
  • Odpowiedz
@rales: jak się umawiacie popołudniu/wieczorem, to zakładacie, że spotkanie będzie udane, więc nie robicie więcej planów na ten dzień. W mojej opinii takie gierki są bez sensu. Jeżeli się dobrze rozmawia, to niech spotkanie trwa i 6 godzin. Dlaczego utrudniać wszystko takimi zachowaniami.
  • Odpowiedz
@rales: bzdura totalna, jest na odwrót, wszystkie spotkania które trwały powyżej 3h kończyły się zawsze u mnie drugim spotkaniem :) . Z tych co trwały 1-2h nigdy nic więcej nie było
  • Odpowiedz
@rales: chyba 90% spotkan ja konczylem, nawet tych po ktorych chcialem kontynuowac znajomosc xD Ile mozna #!$%@? albo spacerowac. A jeszcze jak rozowa #!$%@? glupoty to imidiet ewakuejszyn xD
  • Odpowiedz