Wpis z mikrobloga

@Bover: kolego, mazurek zaczął nadawać ze Stanowskim tylko dlatego, że pis dogadał się ze Stanowskim na taką propagandę w Kanale Sportowym w zamian za dotację państwowej spółki na akademię piłkarską w klubie Stanowskiego.
a nie jest tak? trzeba by sprawdzić tagi


@Bumelante: szczerze mówiąc, to wątpię by typowy patus, oglądający patostreamy teraz przerzucił się na oglądanie dość długich i w większości nudnych obrad sejmu, z których i tak niewiele rozumie. Anegdotycznie dodam, że moi znajomi teraz oglądają z zaciekawieniem obrady sejmu, ale żaden z nich nigdy nie oglądał patostreamów.
@zeszyt-w-kratke chodzi o to gdzie wyborca poprzestaje, bo niestety dla części jest super jak prezydent wrzuca fajne memy z kotem. Zarządzanie może leżeć, inwestycje opznione, bzdurne wydatki ale za to jaka beczka śmiechu na youtubie warto głosować. Lepiej dla wszystkich jakby wyborcy kierowali się w ocenie skutecznością polityka a nie tym czy nagra wesołego virala na mediach społecznościowych. Przy czym to jest groźba w sejmie dopiero za chwilę, na razie nie było
Przecież ten komentarz o patostrimach był w kontekście wypowiedzi Hołowni o igrzyskach i popcornie.


@Thorrand: nadal nie ma to żadnego związku więc jego stwierdzenie jest bez sensu

A ja wolałbym, żeby było to raczej miejsce merytorycznej dyskusji :)


@Thorrand: śmiesznie to brzmi od kogoś kto zdanie wcześniej wyzywa ludzi od populistycznej hołoty.

Populistyczna hołota (do której niewątpliwie należysz)


@Thorrand: o cholera mamy tutaj super intelektualnego oświeconego człowieka (innego nić
nadal nie ma to żadnego związku więc jego stwierdzenie jest bez sensu


@zeszyt-w-kratke:

Oczywiście, że ma. Spójrz na wykop. Co wykopków TERAZ najbardziej interesuje? :D

Uhuhuhuuh ALE ZAORAŁ! ALE GO ZNISZCZYŁ

To jest żenujące xD I niczym nie różni się od tego, co przedstawia TVP dla swoich... starszych widzów.

śmiesznie to brzmi od kogoś kto zdanie wcześniej wyzywa ludzi od populistycznej hołoty.


Ale ja jestem zwykłym Mireczkiem, szarym człowieczkiem :) Nikt