Wpis z mikrobloga

Karty #edenred to chyba największe gówno, jakie mogą rozdawać w #pracbaza, mam już 7 kart na prawie 1000 zł i wydanie tych pieniędzy, to zwykła męczarnia.

#korposwiat wincyj benefitów, które tylko utrudniają życie, zamiast wyższej pensji
  • 12
  • Odpowiedz
@red7000: Karty to niższy podatek dla korpo niż oskładowana premia.
Z czym masz problem? Paliwa nie kupujesz? Większych zakupów spożywczych? Ja tam zawsze mówię, że ma pociągnąć z karty tyle ile miałem na tym eden redzie, a resztę gotówką dopłacę.
Najgorsze było tylko sprawdzanie stanu konta.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kotouak: każdą trzeba dodawać osobno i w żaden sposób to nie pomaga w realizacji szybkich płatności, a sam proces jest długi

@nietopies nie można, "O specyfikacji karty decyduje firma, która dokonuje zamówienia dla swoich pracowników."

dodatkowo limit transakcji online na kartę wynosi 230 zł XD a mam dwie karty po 300 zł
  • Odpowiedz
  • 0
końcówkę sobie zapamiętujesz i kolejne zakupy mieszane z gotówką.


@Tytanowy_Lucjan: @Kotouak własnie to jest gówniane przy 979 zł rozbitych na 7 kart o nierównych wartościach (tu 300, tam 250, tu 2x 50, jakieś resztki) i o to mi chodzi - w 2023 roku trzeba się bawić, kasa zostanie wydana, ale nie na to, co chciałem, bo bym sobie booking zapłacił np. na sylwestra 730 zł, ale nie ma takiej możliwości
  • Odpowiedz