Wpis z mikrobloga

Czy są tu jakieś osoby mieszkające w nowym budownictwie #mieszkaniedeweloperskie i nie mają przypisanego miejsca parkingowego/garażowego? Gdzie parkujecie auto, gdy nie wolnych miejsc ogólnodostępnych pod Waszym blokiem? Jakiś parking pod galerią?

Pytam, bo rozważam zakup mieszkania, wszystko jest w nim super, ale to jedno z ostatnich na osiedlu i wszystkie miejsca dla samochodów są już wykupione. Na razie auta nie mam i w najbliższym czasie pewnie go nie kupię, ale myślę pod kątem przyszłości, jakbym miał je kupić za parę lat.

#mieszkanie #nieruchomosci #samochody
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AgentGecko: nie martw się na zapas. Jak będziesz planował zakup auta to wtedy będziesz myślał gdzie je parkować. Jeśli nie uda ci się odkupić od kogoś miejsca, to pójdziesz kilka razy na spacer i popatrzysz, gdzie jest pierwsze wolne miejsce.
  • Odpowiedz
@AgentGecko: Sprawdź grupę mieszkaniową swojego osiedla np na Facebooku - u mnie do niektórych mieszkań były np dwa miejsca postojowe w cenie i niektórzy wystawiają na sprzedaż/wynajem.
  • Odpowiedz
Pytam, bo rozważam zakup mieszkania, wszystko jest w nim super, ale to jedno z ostatnich na osiedlu i wszystkie miejsca dla samochodów są już wykupione.


@AgentGecko: Na twoim miejscu odpuściłbym sobie, ogólnie moim zdaniem taka sytuacja jest niedopuszczalna bo w normalnych warunkach powiedzmy to jedno, dwa miejsca zawsze masz do mieszkania przypisane i to też na wielkość trzeba patrzeć.
  • Odpowiedz
Czy są tu jakieś osoby mieszkające w nowym budownictwie #mieszkaniedeweloperskie i nie mają przypisanego miejsca parkingowego/garażowego? Gdzie parkujecie auto, gdy nie wolnych miejsc ogólnodostępnych pod Waszym blokiem? Jakiś parking pod galerią?


@AgentGecko: To jest generalnie problem znany zarówno w starym jak i nowym budownictwie, nie parkujesz po prostu tam gdzie jest wolne najbliżej. Chociaż niektórzy z tym najbliżej to też przesadzają bo niektórzy jakby mogli to by na
  • Odpowiedz