Wpis z mikrobloga

Sądzę,ze jest to dobry plan na skup akcji pod long term-o jaką spółkę,sektor mi chodzi?

Dosłownie wszystko,co uważane było za bajki i spisek to ma obecnie miejsce,albo jest przepychane w Brukseli

Slad węglowy-check
Forsowanie elektryków-check
Waluta cyfrowa-check
Digital id-check
Miasta 15 minutowe-check

Wychodzi na to,że póki co wszystko idzie z odgórnym planem (decydentów,których nie wybieraliśmy w demokratycznych wyborach)
Uważam,że dobrą inwestycja długoterminową będzie ładowanie sie systematycznie w akcje jak:BEYOND MEAT-czyli mieso z laboratorium
Widzimy co się dzieje z rolnictwem:
-krowy złe,bo emituja dużo gazów i zanieczyszczaja planete
-nawozy złe,bo są szkodliwe i również zanieczyszczają planetę-przykład Sril Lanki,kiedy z dnia na dzień zakazali nawozów i nakazali uprawiać wszystko ORGANIC-dlugo nie trzeba było czekać na efekty tej chorej polityki-kryzys,głód,ogromne strajki i zamieszanie (Sri Lanka)-doszło do obalenia prezydenta
-drób:(kurczaki,indyki)ptasia grypa,zaczęła się w 2022 co chwile do zabicia idzie miliony ptaków
https://apnews.com/article/bird-flu-outbreak-turkey-egg-chicken-prices-afca48e861a54091d0e224a5fcbed17b

Rolnicy protestują na całym świecie i chodzi mi tu o gospodarki których głównym filarem jest żywnośc np.Holandia
Uprawy staja się coraz co droższe w utrzymaniu i po prostu się to nie opłaca-koszty nawozów,paliwa,maszyn są za duże,do tego cały czas jakieś restrykcje,jak nie kolczykowanie to powięszanie obory(bo okazała sie za mała) itd,juz nie wspominając o powodziach,pożarach i okresach bez deszczu-susze

Uważam,że to nie jest przypadek a celem tego jest oczywiście monopol na dany produkt:mięso
Niebawem taki Mcdonalds będzie serwował tylko i wyłącznie posiłki powstałe z mięsa z laboratorium
Szczerze myśle,że to jest przyszłość (nie chce mięsa z lab,ale czy my mamy coś do powiedzenia?będzie jak z elektrykami-wychodzą sobie niewybrani demokratycznie,samozwańczy szefowie i za nas decydują,co dla nas najlepsze

Jak dla mnie to ma bardzo duży potencjał do wzrostów
BYND (6.46)-long

#gielda #polityka #ekonomia #finanse
  • 6
@Filjan: Dla ignorantów i lewaków,jak nie mają żadnych argumentów,aby podważyć jakaś teorie to od razu szur,homofob i inny semita :)wymyślacie jakąś nowomowe i za pomocą tego próbujecie kończyć konwersacje :)
Gdzie ty byłes przez ostatnie 2-3 lata,pod kamieniem?że nie zobaczyłeś tego o czym pisze
Wytłumacz mi,gdzie jest bład w moim rozumiewaniu
Czy cokolwiek o czym napisałem nie ma miejsca?
Jak potrafisz rozmawiać to wyprowadz mnie z błędu,bo może zauważyłeś coś zupełnie


@Questorius: mój przyjaciel jest foliarzem, a i ja 10 lat temu byłem foliarzem, niewielu z tego wychodzi więc mam świadomość jakie to ciężkie. Jak poznasz prawdę jak działa świat masz szansę całkiem przeprogramować swoje myślenie, ale walka z tą chorobą jest ciężka i wymaga wiele pracy, bo walczysz ze swoimi przekonaniami, które wrosły w Ciebie i w Twoją osobowość, część poczucia swojej wartości opierasz o foliarskie poglądy.
Więc przechodząc całą tą
@Filjan: ale lewacki bełkot :)
Radze sie obudzić,kolego-bo zyjesz w świecie fantazji
A propos myślenia i programowania:od małego się nas programuje jak bys nie zauważył na pokorne,spokojne,bojażliwe istoty które nie potrafia samodzielnie myśleć.Masz tylko skończyć szkołe i zapie...ć po kredyt-taki zakład z bankiem,ze przez następne kilkadziesiąt lat bedziesz sprawny i zdrowy,aby spłacic to zobowiazanie

Poznania prawdy?oswieć mnie,cóż to za tajemna wiedza o której nie wiem
Bdw,dalej nie odpowiedzaiłeś na moje pytanie
Poznania prawdy?oswieć mnie,cóż to za tajemna wiedza o której nie wiem

Bdw,dalej nie odpowiedzaiłeś na moje pytanie


@Questorius: ale to foliarze boją się świata, nowości i nowej technologii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko co nowe to spisek mający nas, zabić, wytępić, zniewolić itp.
Bardzo prostolinijne myślenie, posłusznych baranków którzy boją się złożoności świata i wolą proste odpowiedzi na złożone tematy.
@Filjan: dalej nie odpowiedziałeś na pytanie,tylko odwracasz kota ogonem
To jest niebywałe,że można pozostać ślepym na to co sie dzieje i po co to wszystko
Jakie nowości niby?że jest milion płci,że facet może zajść w ciąże,czy może że w wieku szkolnym zmienisz sobie płeć i być kimkolwiek tylko zeche-nawet psem i nikt mu nic złego nie powie,bo jest sobą
Nowej technoligi?Ty chyba nie wyciagsz wniosków z histori,ktora pokazała jak można wyłączyć