Wpis z mikrobloga

815 616 + 125 = 815 741

Sympatyczna wycieczka ze średnią temperaturą gdzieś w okolicach -4 ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak na sporo godzin w takich warunkach, to całkiem spoko się jechało. Gorzej z elektroniką, nawigacja fartownie wyłączyła się dosłownie kilka sekund po zakończeniu aktywności, mimo że na mecie nadal pokazywała 12%, telefon też coś jęczał, że mu za zimo jak chciałem podładować...

Ogólnie to planowałem inną trasę, ale zima zaskoczyła kolejarzy, wsiadłem w opóźniony pociąg i nie zdążyłem na przesiadkę w Ostrołęce. Na szczęście ze startem z Ostrołęki to mam przygotowanych kilka innych tras, więc można było coś wybrać jak alternatywa. Wybór padł na sympatyczny gpx pod nazwą Pierdoły Olki. Pierdoły to przysiółek należący do wioski Mamino (gmina Sypniewo), ot dwa domki głęboko w polu. Olki wioska obok leżąca u podnóża potężnego pasma Rawskich Gór. Jeśli nie słyszeliście, to się nie dziwię, bo w sumie niewiele informacji o nich, ja tą nazwę znalazłem na starych mapach topograficznych. Ogólnie są to piaskowe pagórki na zadupiach północnego Mazowsza, dlatego właśnie trasa ta planowana była na jakąś zimę, czy jesień, coby łagodniej te piachy można było pokonać. No ale mimo mrozów, to nie do końca przymarzł ten piach i momentami podjeżdżało się ciężko.

#kwadraty
Max square: 62x62
Max cluster: 5339
Total tiles: 12896 (+8)

#rowerowyrownik #gravel #100km #rower

Skrypt | Statystyki
SnikerS89 - 815 616 + 125 = 815 741

Sympatyczna wycieczka ze średnią temperaturą gdz...

źródło: Pierdoły Olki43

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz