Wpis z mikrobloga

Mircy mam problem z telefonem.

Chcę sobie kupić #smartfon i właśnie przyszły nowe telefony służbowe w pracy. Dostałem Samsunga Galaxy A14. Mam obecnie Xiaomi MiA3 i ten telefon to żaden krok naprzód. Mam 6/128GB a tu 4/128GB więc lipa.

Problem jest taki, że zakładam zmianę pracy w 2024 - wysyłam już aktywnie CV, więc telefon będzie do zwrotu (co 2 lata przechodzi na własność pracownika i wtedy mogę robić co chcę).

Myślałem by dać mojej mamie, której chcę sprezentować moje MiA3, które mimo 2019 roku trzyma się "nieźle", choć dla mnie jest już za słabe ale ona ma starego LG K8 i już wypadałoby go zmienić. Problem w tym, że jak wiosną zmienię pracę, to będę musiał mamie zabrać telefon a "kto daje i zabiera"....

Więc jestem w kropce. Moja żona ma Iphone, więc też nie jest zainteresowana zmianą. Chyba telefon po prostu trafi do szafy. Sprzedać go nie mogę, by potem ewentualnie odkupić taki sam, bo spisują numery IMEI, więc muszę oddać ten sam telefon, który dostałem.

Wydaje mi się, że jedyna opcja to odłożyć do szafy i uznać temat za niebyły.

Co myślicie mirki? Jakieś pomysły?

#pytanie #telefony #android #pracbaza
Pobierz ChickenDriver - Mircy mam problem z telefonem. 

Chcę sobie kupić #smartfon i właśnie...
źródło: 7115MQ57vmL._AC_UF1000,1000_QL80_
  • 11
@A_R_P: Nie, nie. Totalnie źle zostałem zrozumiany.

Nie wiem co mam z tym fantem zrobić, bo ani mi ten telefon do niczego nie potrzebny, ani to odkupić by sprzedać, ani to oddać mamie, ani żonie, ani pracodawcy.

Tu nie chodzi o zarabianie na tym, bo ostatnio dostałem iPhone'a to dałem go żonie, bo sam nie chciałem iPhone'a i nie zamierzam go teraz sprzedawać, choć mógłbym wyciągnąć z tego sporą kasę. Chodzi
Myślałem by dać mojej mamie, której chcę sprezentować moje MiA3, które mimo 2019 roku trzyma się "nieźle", choć dla mnie jest już za słabe ale ona ma starego LG K8 i już wypadałoby go zmienić. Problem w tym, że jak wiosną zmienię pracę, to będę musiał mamie zabrać telefon a "kto daje i zabiera"


@ChickenDriver: tego nie rozumiem... daj mamie, a na wiosnę sobie kupisz jakiś nowy lepszy. Skoro żona ma