Wpis z mikrobloga

75 godzin w grze i końca nie widać.. Assassin's Creed Odyssey jest ogromne, no fajna gra, wciągnęła mnie nawet. Scenerią bardziej mi sie Origins podobało ale tutaj lepiej to wszystko działa, chociaz najemnicy #!$%@?ą. Szkoda że ubisoft położył lachę na Unity i nie wydał patcha na PS5 :( chyba będzie trzeba wygrzebać peceta z szafy żeby to ograć z jakimiś modami
#gry #ps5 #playstation
  • 8
  • Odpowiedz
@Obrzydzenie unity to jedyna gra z serii, której nie ograłem jeszcze przez pamiętne bugi, poprawili to w ogóle? Są jakieś patche warte uwagi aby w końcu unity nadrobić?
  • Odpowiedz
75 godzin w grze i końca nie widać.. Assassin's Creed Odyssey jest ogromne


@Obrzydzenie: Ogromne i równocześnie puste. Najnudniejsza gra z całej serii z durnym systemem levelowania który wymusza robienie w kółko tych samych zadań żeby nabić level na głównego questa.

Są jakieś patche warte uwagi aby w końcu unity nadrobić?


@xReapeR: Wyszedł ostatnio jakiś mod społeczności który mega chwalą, ogólnie gra jest poprawiona i zero problemów, można śmiało grać.
Krs90 - >75 godzin w grze i końca nie widać.. Assassin's Creed Odyssey jest ogromne

...
  • Odpowiedz
@Krs90 dzięki! Właśnie brakuje mi trochę klimatu tych starych assasynow, skrytobójstwa itd. A nowych mimo dużej liczby aktywności wiało nuda
  • Odpowiedz