Wpis z mikrobloga

Chyba nie ma lepszego przykładu tego pieska z mema, który w zamian za pełne podporządkowanie kobietom myśli, że zasłuży na ich atencję (mem w komentarzu dla niezaznajomionych). Gość zebrał 9k obserwujących na tt, pisząc tego typu poddańcze bzdury i wymyślając kolejne absurdy, które mają świadczyć o dyskryminacji kobiet XD Wstyd mi, że ludzie myślą, że jesteśmy tej samej płci. #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #logikaniebieskichpaskow #neuropa
Pobierz fanmarcinamillera - Chyba nie ma lepszego przykładu tego pieska z mema, który w zamia...
źródło: IMG_0128
  • 15
@Xizor ale ogólnie też chyba lepiej od ulicy zaczynać i potem chodnik, nie na odwrót. Śnieg zgarniety laduje na boku, czyli na chodniku. Następnie z chodnika spycha się jeszcze dalej. Jakby pierw chodnik odśnieżyć a potem ulice to przecież zaś zawali się chodnik. Poza tym kto odnieza też masz rację. W ogóle po uj ja komentuje taki bait i wysryw ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To musi byc bait

@slabart12: to jest przykład dosłownie wzięty z bestsellerowej książki "Niewidzialne Kobiety", pozycji uwielbianej przez feministki i bardzo popularnej w mainstreamie. Mało kto o tej książce nie słyszał.

Ciekawostką jest, że akurat w Polsce wg statystyk wśród osób zdających prawo jazdy lekko przeważa płeć kobieca co nie pasuje do tezy z książki, że samochody = faceci, ale ludzie powtarzają to co przeczytali

@Redbulltabak: żaden bait, to jest
Pobierz Bananek2 - > To musi byc bait
@slabart12: to jest przykład dosłownie wzięty z bestsel...
źródło: IMG_0413
@fanmarcinamillera: To nie jest absolutnie żaden seksim (no chyba, że wobec mężczyzn) ten chłop jest po prostu ciężkim idiotą. Nie wiem czy częściej, ale na pewno często kobiety ulegają wypadkom w zimie, ale najczęściej jest to kwestia chociażby nieodpowiedniego obuwia a nie tego, że chodniki są nieodśnieżone.