Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie, serwis wykop.pl nie chce usunąć komentarza mojego autorstwa (pomyliłem się w ocenie i stwierdzeniach i nie chce by to wisiało) usunęli opcję usuń wiadomość i piszą mi że nie narusza regulaminu więc jej nie usuną, (jednak 3 wcześniejsze wiadomości na moją prośbę usunęli które tez nie naruszały regulaminu).

Prosimy, przestrzegaj naszego regulaminu: Regulamin :: Wykop.pl i staraj się publikować takie treści, których później nie będziesz chciał usuwać :)


do kogo można uderzyć? Ukoik?

#kiciochpyta #prawo
  • 7
@PiersiowkaPelnaZiol: A kupiłeś coś, żeby do UOKiK pisać? xd
Czytałeś regulamin? ja szczerze nie, ale jeśli tam jest (a pewnie jest), że wpisy należą do serwisu to g możesz, bo usunięcie twojego wpisu usunie wpisy innych ludzi.
Zawsze można usunąć konto.

System bez kasowanie wpisów jest jedynym właściwym, nie ma że pisze się idiotyzmy i kasuje robiąc innych ludzi w #!$%@?, ze niby do siebie piszemy czy coś, takie branie odpowiedzialności
@PiersiowkaPelnaZiol a to nie jest tak że każdy ma prawo do zapomnienia i po usunięciu konta można zarządzać żeby usuneli z serwisu wszystkie towje dane? Niewiem tak głośno myślę


@b4rney:

Rozwiązanie Umowy wiąże się z usunięciem Konta. Po usunięciu Konta nie dojdzie do usunięcia treści, jakie Wykopowicz zamieścił w Wykopie.


https://wykop.pl/regulamin punk 9

oj chyba łamią prawo o rodo tak mi się wydaje
sorki nie uokik tylko Uodo

Jeden piernik, treści napisane przez ciebie nie są twoimi danymi osobowymi, tak jak przy kasowaniu konta kasują twoje dane, ale nie kasują wpisów, kasacja wpisów powoduje, że inni wyglądają na idiotów piszących sami do siebie, do tego traciliby wypowiedzi pod twoim wpisem.
To zwykłe trollowanie innych. 100% wystarcza usunięcie przy wypowiedzi nicku osoby czytam powiązanego z tym konta, wypoweidź zostaje ale od anonima, wszystko co można powiązać
@voldi: nie odpowiem ci aż tak, wiem że jeden wykopek wystosował piękne pismo i powołał się na artykuły i mu wszystko usunęli jak ręką odjął, zrzeszą zgodnie z regulaminem

https://wykop.pl/polityka-prywatnosci-i-cookies
"możesz sprostować treść danych, jeśli zauważysz, że nie są aktualne, zawierają błąd, omyłkę pisarską"

sprostować mogę treść wszystkich komentarzy

zresztą wykop się trzyma tylko dzięki przegryw/famemma danielmagical i polityka, tak to mają normalnych użytkowników w pompce
"możesz sprostować treść danych, jeśli zauważysz, że nie są aktualne, zawierają błąd, omyłkę pisarską"

Ale to tyczy się danych osobowych etc, adresu zamieszkania czy twojego maila, telefonu etc.
Treść danych osobowych, a nie treść postu, masz ten punkt w paragrafie

Prawa osób, których dane dotyczą

Dalej mylisz dane osobowe z postami, poczytaj sobie czym są twoje dane osobowe, chociażby na stronie rządowej urzędu, posty nie zawierające twoich zdjęć, danych osobowych etc. nie