Wpis z mikrobloga

Projektował ktoś może ostatnio łazienkę w #castorama? Zastanawiam się nad skorzystaniem z ich pomocy przy zwizualizowaniu sobie wyglądu i oszacowaniu kosztów płytek ale chciałbym się dowiedzieć jak takie projektowanie wygląda w praktyce. Pomieszczenie oczywiście zmierzone, mamy jakąś tam wizję ale nie do końca wiemy jak ubrać to w całość. Spotkanie niby trwa do 2 godzin ale ciekawi mnie czy oni faktycznie jakoś pomagają i doradzają czy po prostu wrzucają płytki na ścianę i tylko klikają za nas. Łazienka jest dosyć wąska i długa przez co fajnie byłoby jakby coś doradzili. Jeśli macie kogoś do polecenia z tych projektantów castoramy w #warszawa to chętnie poproszę rekomendacje.

#remontujzwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
@lgc89: Projektowałem tak kuchnię kilka lat temu, co prawda nie w Castoramie ale ogólnie wygląda to tak jaki piszesz, wrzucają na projekt płytki, meble i co tam chcesz i widzisz mniej więcej jak to wygląda. Nam akurat babka z brw trafiła się konkretna więc nawet coś tam doradziła.
  • Odpowiedz
@lgc89 jak nie wiesz jak wygląda projektowanie łazienki/kuchni to skorzystaj. Takie konsultacje kosztują śmieszne pieniądze, a pracownik powinien znaleźć ewentualne problemy i rozwiązania, które dla laika są nieoczywiste.
  • Odpowiedz
@lgc89: projektowanie w castoramie całkiem fajne. Robiłem tam we wrześniu projekt kuchni, trafiła się rzeczowa projektantka. Dala oczywiście kilka opcji i w trakcie wszystko było dopasowywane do potrzeb. Kuchnię mam malutką a dzięki temu zrobiło się o wiele więcej miejsca na rzeczy i przestronnie. Na koniec dostajesz wydruki projektu oraz listę potrzebnych rzeczy do zamówienia. Oczywiście możesz się zastanowić i dopiero potem zdecydować, nic nie płacisz za projekt więc warto się
  • Odpowiedz
  • 0
@LukaszTV: Dzięki. Poprawię ostatnie zdanie. Projektowanie kosztuje 200zł ale zwracają kasę jak zrobię zakupy za 2500zł. Te wizualizacje wyglądają jakoś czy to jakieś proste rysunki? Zastanawiam się czy jak pokażę to fachowcowi to będzie w stanie ocenić czas pracy/cenę.
  • Odpowiedz