Wpis z mikrobloga

  • 35
@To_ja_moze_pozamiatam srejk #!$%@?, wystarczy spojrzeć na jej mimikę, żeby widzieć że nie udaje + przekleństwo w telewizji śniadaniowej raczej nie jest mile widziane.

Do tego chyba potem był artykuł czy coś jak pojechała na do szpitala.
  • Odpowiedz
@deziom Wszystko po to byś o tym gadał nawet po latach. Nie wiem jak można kluczowej czynności dla tego tricku nie zrobić. Musiałby być chyba naćpany. Zobacz jak się wykonuje ten numer- tego się nie da niechcący #!$%@?ć jak jesteś choć trochę swiadomy
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Nie oglądam TV, ale widziałem to w internetach, to była ustawka aż skalę na żenadometrze #!$%@?ło.
Najgorsze jest to, ze są w Polsce ludzie, którzy to przezywali, co znią, czy wyzdrowieje, to szaleństwo, gdzie przepisy BHP, ale tragedia, oby szybko wróciła do pracy, ciekawe, czy on poniesie tego konsekwencje.
I to był jeden z wielu przykładów, ze żyjemy wsród debili
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: To czemu w tvn by z niego bekę cisnęli? Oni by szybko ucięli ten fejm dla TVP, zamiast się dokładać do sławy dla fejka

A jak poszedł do TVN do mam talent, to jurorzy mieli ewidentny brak zaufania , a on był skrępowany i zestresowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą na fb byli ludzie ze szpitala, którzy potwierdzili. Tyle szczęścia że w dobrym miejscu przebiło
  • Odpowiedz