Wpis z mikrobloga

W październiku była Pandora Gate. W listopadzie gwiazda Natana Marconia zaczęła świecić najmocniej ze wszystkich. Nie wiem, co się wydarzy w grudniu, ale w styczniu... wyobraźcie sobie, że jesteście osobą publiczną. Naprawdę znanym człowiekiem. Przy okazji jednego z afterparty upijacie się do nie nieprzytomności, ale dużego stopnia. I się trochę zapominacie. Zaczynacie całować się ze swoją siostrą usta w usta, łapać za talię i piersi. I to trwa tak kilka minut. Po tym wychodzicie razem i idąc korytarzem do swojego pokoju, zaczynasz łapać ją za pupę. Nie kryjecie się z tym zbytnio, bo wszędzie są ludzie. Wszyscy są w szoku. Następnego dnia błagacie każdego, który był tego świadkiem, aby zachować to w tajemnicy. A przy okazji prosząc o to, pytacie też o następnych potencjalnych widzów całego zdarzenia. A tu się okazuje, że ktoś posiada nagranie sporej części całego zajścia.

Podążajcie za mną, moje drogie owieczki.
01.01.2024

#famemma
  • 50
  • Odpowiedz
rozmowa na jakiś temat bez ad personam jest zbyt abstrakcyjna dla ciebie?


@Towarzysz_Pawulon: pamiętaj, że to wykop a nie forum miłośników mowy polskiej.

Mapa legalności seksu z rodzeństwem, Francja, Włochy, Belgia, Holandia upadają?


@Towarzysz_Pawulon: Zależy w jakim sensie. Ale to zbyt długa i poważna dyskusja, żeby toczyć ją na #famemma na portalu hostującym CP i szykanującym Wielkiego Polaka Jana Pawła II.

Mnie nie interesuje czy to jest legalne czy nie
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze na pewno będzie z tego powodu taka osoba miała problemy ale czy jakieś bardzo duże?

Wykopki ogólnie nagle stały się jakimiś wielkimi miłośnikami polskiego prawa, a jak złapią ich z blantem to #!$%@? że w Czechach wolno, że jak to grozi za to 3 lata bezwzględnej odsiadki itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
na pewno będzie z tego powodu taka osoba miała problemy ale czy jakieś bardzo duże?


@Towarzysz_Pawulon: na początku na bank będzie z tego dym. a potem? potem kolejne małpki będą się wygłupiać w cyrku. Dla mnie jest to prosta rozrywka po pracy. Ma być kontrowersyjnie i śmiesznie, resztę mam w dupie.

Wykopki ogólnie nagle stały się jakimiś wielkimi miłośnikami polskiego prawa,


@Towarzysz_Pawulon: jesteś wykopkiem. Nagle stałeś się miłośnikiem prawa? A
  • Odpowiedz
ale wykopki


@Towarzysz_Pawulon: masz tutaj konto, jesteś wykopkiem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie wiem czy boxdel ci płaci czy nie (jak płaci to daj znać na priv bo ja go tu #!$%@? w sumie za darmo bronie) ale dla mnie te jego wiadomości do dziewczyn to głupie żarty i tyle. Daleko mi do robienia z niego pedo czy nawet osoby kryjącej pedo. jak masz z nim kontakt
  • Odpowiedz
Mapa legalności seksu z rodzeństwem, Francja, Włochy, Belgia, Holandia upadają? Tak jak i pozostała połowa świata?


@Towarzysz_Pawulon:
1. Ta mapa bez legendy nic nie znaczy.
2. To, że coś jest legalne w jakimś kraju znaczy, że jest to dobre? W Niemczech pies może r*chać kogoś jeśli robi to z własnej nieprzymuszonej woli. To też uważasz za normalne, jeśli nie jest zakazane?

Andrzej tu pisał ostatnio otakich grubych materiałach jakby conajmniej miał
  • Odpowiedz
W Niemczech pies może r*chać kogoś jeśli robi to z własnej nieprzymuszonej woli. To też uważasz za normalne, jeśli nie jest zakazane?


@Crankees: tam serio jest praktycznie dozwolona zoofilia?
  • Odpowiedz
Z tego co sprawdziłem na szybko na necie to jeśli zwierzę nie jest przymuszane to tak.


@Crankees: xd ale w sumie to ponoć niemcy są największą baza seks turystów co ruchają jakieś malolaty w tajlandii.
  • Odpowiedz