Wpis z mikrobloga

W październiku była Pandora Gate. W listopadzie gwiazda Natana Marconia zaczęła świecić najmocniej ze wszystkich. Nie wiem, co się wydarzy w grudniu, ale w styczniu... wyobraźcie sobie, że jesteście osobą publiczną. Naprawdę znanym człowiekiem. Przy okazji jednego z afterparty upijacie się do nie nieprzytomności, ale dużego stopnia. I się trochę zapominacie. Zaczynacie całować się ze swoją siostrą usta w usta, łapać za talię i piersi. I to trwa tak kilka minut. Po tym wychodzicie razem i idąc korytarzem do swojego pokoju, zaczynasz łapać ją za pupę. Nie kryjecie się z tym zbytnio, bo wszędzie są ludzie. Wszyscy są w szoku. Następnego dnia błagacie każdego, który był tego świadkiem, aby zachować to w tajemnicy. A przy okazji prosząc o to, pytacie też o następnych potencjalnych widzów całego zdarzenia. A tu się okazuje, że ktoś posiada nagranie sporej części całego zajścia.

Podążajcie za mną, moje drogie owieczki.
01.01.2024

#famemma
  • 50
  • Odpowiedz
@AzazulPazuzu: Powiem tyle, to wyglądało jak ten serial/dokument taśmy grozy tak trochę przyszło do mnie 3 chłopa i oni mówią, że mają nakaz są z komendy miejskiej wydział kryminalny, przyszli poszli powiedzieli do widzenia odjechali ciemno niebieskim oplem astra kombi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie, nie za dragi.
Cztero0404 - @AzazulPazuzu: Powiem tyle, to wyglądało jak ten serial/dokument taśmy g...
  • Odpowiedz
  • 17
@Potifara to odpal protokół chociaż na święta żeby kontencik był w czasie wolnym ( ͡º ͜ʖ͡º) no chyba że jakieś NDA Ci się kończy 31 grudnia
  • Odpowiedz
po prostu co mnie to obchodzi, jak są dorośli i razem chcą to mnie to #!$%@?


@Towarzysz_Pawulon: czyli nie powinny cię też kompletnie ruszać dymy na fame. Np. to z tańcula, przecież wszyscy byli dorośli więc co cię to interesowało?
  • Odpowiedz