Wpis z mikrobloga

Zaraz nowy tydzień, trza pomyśleć nad nowym filmem. ( ͡ ͜ʖ ͡) Jakie jeszcze macie propozycje czelendżowych dań #szczecin ?
Myślę, że chyba wbiję na pizzę 60cm do pizzerii swojskiej, licząc powierzchnie to taka sześćdziesiona to są około dwie pizze 45cm, czyli będzie to grube wyzwanie.
Ciekawa propozycja padła, żeby iść na kilkanaście pasztecików, też myślałem, żeby nagrać coś naszego, szczecińskiego, na przykład w rabie albo mak kwaku 5 kebabów na raz spróbować zjeść czy coś.

Załączam ostatni filmik z 6 drwalami jak ktoś nie widział, a chciałby.

#jedzenie #mukbang #tworczoscwlasna

Gdzie?

  • pizza 60cm 32.1% (35)
  • 15 pasztecików 40.4% (44)
  • 5 rollo z raba/maka 21.1% (23)
  • coś innego (komentarz) 6.4% (7)

Oddanych głosów: 109

krucjan - Zaraz nowy tydzień, trza pomyśleć nad nowym filmem. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Jakie jesz...
  • 51
nie wiem, ale nawet jeśli to nie będę się bawił w odgrzewanie 20 mrożonych pasztecików na chacie, żeby zaoszczędzić kilka dych a w zamian spedzić w kuchni mnóstwo czasu i otrzymać produkt, który będzie o wiele gorszy xd


@krucjan: jakby co to to jest ten sam produkt, który dostajesz w wielu pasztecikarniach. W Policach jest hurtownia, można świeże kupić na miejscu. :P
@Tiab zesrałem się bo co, bo 5 xd nie dałem? xD tu widzę na wykopie już spaczone spojrzenie maja ludzie, albo śmieszkować można a jak nie to tylko zesrać nic pomiędzy...
@johnblaze12345 prawda jest taka, że nie ważne co nagrasz robi jak nagrasz. ( ͡ ͜ʖ ͡) mogę jeść najdziwniejsze rzeczy ale i tak będzie się to #!$%@? oglądać jak będę żarł w ciszy pół godziny, a mogę jeść na każdym filmie to samo i jak będę dobrze pajacował to znajdą się widzowie xD
Tak działa świat, dlatego staram się coś w tych filmach dorzucać, coś pogadać o