Wpis z mikrobloga

Zaraz nowy tydzień, trza pomyśleć nad nowym filmem. ( ͡ ͜ʖ ͡) Jakie jeszcze macie propozycje czelendżowych dań #szczecin ?
Myślę, że chyba wbiję na pizzę 60cm do pizzerii swojskiej, licząc powierzchnie to taka sześćdziesiona to są około dwie pizze 45cm, czyli będzie to grube wyzwanie.
Ciekawa propozycja padła, żeby iść na kilkanaście pasztecików, też myślałem, żeby nagrać coś naszego, szczecińskiego, na przykład w rabie albo mak kwaku 5 kebabów na raz spróbować zjeść czy coś.

Załączam ostatni filmik z 6 drwalami jak ktoś nie widział, a chciałby.

#jedzenie #mukbang #tworczoscwlasna

Gdzie?

  • pizza 60cm 31.8% (35)
  • 15 pasztecików 40.0% (44)
  • 5 rollo z raba/maka 21.8% (24)
  • coś innego (komentarz) 6.4% (7)

Oddanych głosów: 110

krucjan - Zaraz nowy tydzień, trza pomyśleć nad nowym filmem. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Jakie jesz...
  • 51
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kabasyl burgery z maka to klasyka, trochę oklepane ale przez to jest to dobry punkt odniesienia do porównywania umiejętności. Kiedyś pewnie nagram, ale nie szybko, po pierwsze własne był mak a po drugie myślę, że lepiej nagrać takie wideo jak już dojdę do jakiegoś poziomu, żeby zjeść jakąś naprawdę chorą ilość, bo inaczej to nic ciekawego w takim nagraniu nie będzie; Dał radę chociaż z 10 zjeść kolega? ( ͡
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Essteh już była taka propozycja, po pierwsze to się nie łączy, albo idziesz w ostrość albo w ilość, nie da rady ekstremalnie ostrego jeść na ilość. A po drugie dwa razy tą pizzę od nich jadłem i przy drugim razie poprosiłem, żeby dali krople sosu na każdym kawałku. Policzyli mnie chyba z 7 zł dodatkowo za to, przy małej pizzy która kosztowała 30 parę złotych. Za 5 kropelek ostrego sosu. Wziąłem ją,
  • Odpowiedz