Wpis z mikrobloga

#strefyczystegotransportu #motoryzacja #samochody #boldupy #oswiadczenie #zalesie

Idioci z UE to tylko by chcieli gnoić samochody i gnoić i gnoić. Naród będzie debilem, jeśli po prostu zacznie respektować te strefy. Należy od 1 dnia je ignorować, nie są w stanie ukarać wszystkich pojazdów naruszających strefy wielokrotnie w ciągu dnia i codziennie. Po prostu należy je OLAĆ ciepłym moczem. Ale banda idiotów żyjących w strachu sprzeda auto i wsiądzie w komunikację jak rasowe łajzy, spełniając mokry sen idiotów z UE. Na końcu czeka nas zbiorowe samobójstwo, bo wydychamy Co2 i szkodzimy plancie, o gazach z bąków nie wspominając. Ale przedtem zgładzimy krowy, świnie i nawet kotka mruczka, bo przecież to szkodnik.

BANDA IDIIOTÓW.

A u mnie cyk - tablica kolekcjonerska, brak naklejki na szybie i NARAAAAA.
ChickenDriver - #strefyczystegotransportu #motoryzacja #samochody #boldupy #oswiadcze...

źródło: D-54-strefa-czystego-transportu

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
, nie są w stanie ukarać wszystkich pojazdów naruszających strefy wielokrotnie w ciągu dnia i codziennie


@ChickenDriver: nie rozśmieszaj mnie xD tutaj nawet piwa nie trzeba trzymać.
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: Tak. Tylko, że w Polsce większość aut to 15 letni gruz! Gdzie ci bogacze? Wszyscy mają gruzy, bo mają taką ochotę czy ich po prostu NIE STAĆ? Zwykły VW Polo startuje od 103k a sensownie 120k o większych autach nie wspominając. SKĄD na to brać siano? Nawet średnia krajowa, którą zarabia mniej niż więcej osób w tym kraju nie stanowi o możliwości zakupu nowego samochodu, bo to biedackie 5k PLN.
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: Nie wiem, ja w korki w Warszawie widzę głównie auta max. do 8lat, może po prostu chodzi właśnie o to by napływ nie pchał się gruzem, a korzystał z komunikacji zbiorowej, a jak odbije się ekonomicznie to zacznie autem jeździć. Proste. Łańcuch pokarmowy, dokładnie tak jak wolnościowcy chcą mieć xD
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: Dziwię się, że jeszcze ci się chce pisać przeciw SCT protestowałem przeciw temu dużo się tu udzielam, ale powoli mnie męczy ilość eko komunistycznych trolli których jest nagle jak grzybów po deszczu. Kij wie, czy to nie są opłacenie ludzie jak było za czasów covida i ruskie ounce, bo piszę się z tymi trollami dokładnie na tym samym poziomie.
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: nie marudzi? Sporo osób jest przeciwko, nie marudzą raczej ci co ich stać na nowe auta prosto z salonu. Co jest złego w 15 letnim aucie jeśli jest zadbane?
  • Odpowiedz
No sorry ale nie ma czegoś takiego jak automandat. Wystaw kilka-kilkanaście tysięcy mandatów dziennie, gdzie każde naruszenie musi być zweryfikowane przez człowieka... lol.


@ChickenDriver: no i super, maszynka do robienia pieniędzy na samochodziarzach.

Sporo osób jest przeciwko, nie marudzą raczej ci co ich stać na nowe auta prosto z salonu. Co jest złego w 15 letnim aucie jeśli jest zadbane?


@Lardor: pewnie nic bo 15 letnie auta mogą wjechać do
  • Odpowiedz
@Morf: Nie siej bzdur.

Wszyscy dobrze wiemy, że na początku XXIw. Najpopularniejsze auto to było "kombi z dieslem". Wiele z nich spełnia tylko EURO 4, więc od 2026 nie wjadą do SCT Warszawa.

Czy takie auto szkodzi bardziej, gdy soala 4-5l ON czy jednak wielki SUV, który soala 13l ON a w mieście pod 20?
  • Odpowiedz