Wpis z mikrobloga

#wykopaka wy to jednak jesteście gorsi niż moderacja tego portalu

Twój wniosek weryfikacji uczestnictwa został odrzucony.

Powód: Twoja aktywność nie daje nam gwarancji bezproblemowego udziału w zabawie.


Pierwszy opis - odrzucony bo za mało konkretny
Drugi opis - zaakceptowany mimo, że napisany przez chata gpt na #!$%@? - tłumaczycie to tym, że opis był dłuższy i co z tego jak mniej konkretny xD

Wyraziłem swoje zdziwienie tym faktem

reakcja #wypakaka ?

odrzucimy twoje zgłoszenie bo taki mamy kaprys i #!$%@? nam zrobisz

Nie wpadliście na to, że jak już zrobiłem tyle szumu wokół swojego zgłoszenia to teraz moja paczka będzie wzorowa?

Nieee po #!$%@? myśleć xD teraz zobaczymy ile zweryfikowanych osób które przeszły przez waszą gwarancję bezproblemowego udziału w zabawie jednak nie wywiąże się z zadania xD

odrzucenie zaakceptowanego zgłoszenia nie miało nic wspólnego z samym zgłoszeniem tylko z pytaniem jak to się stało, że pierwsze zgłoszenie nie zostało zaakceptowane a to ocenzurowane które napisał mi chat gpt zaakceptowane zostało

żałośni mali ludzie
i wy coś chcecie #!$%@?ć o magii świąt?

DNO po prostu #!$%@? DNO

xD
  • 11
@Sprus Już pisałem to w zeszłym roku: całe te weryfikacje opisów, lista oczekiwań wobec "prezentów", akceptacja już gotowych paczek: to zabiło całą ideę wykopaki. W połączeniu z ludźmi, którzy nigdy nie powinni być odpowiedzialni za żaden projekt, bo są zbyt emocjonalni mamy gotowy przepis na katastrofę.
Ja rozumiem, że nad trollami psującymi zabawę trzeba było jakoś zapanować, jednak jak na ironię to obecnie organizatorzy najbardziej tę zabawę popsuli.
no jak ty masz problem z napisaniem opisu to jak ty zdałeś maturę? xDD


@ketiow:

1 opis był bardziej szczegółowy, ale spełniał tylko minimalną ilość wymaganych znaków i został odrzucony
2 opis był mniej szczegółowy, ale był bardziej rozwleczony napisany przez chata gpt i ten opis ZOSTAŁ ZAAKCEPTOWANY

spytałem się o co chodzi na mirko wczoraj jak to jest... czy chodzi o szczegółowy opis czy o długość opisu
nie dowiedziałem się
W połączeniu z ludźmi, którzy nigdy nie powinni być odpowiedzialni za żaden projekt, bo są zbyt emocjonalni mamy gotowy przepis na katastrofę.

Ja rozumiem, że nad trollami psującymi zabawę trzeba było jakoś zapanować, jednak jak na ironię to obecnie organizatorzy najbardziej tę zabawę popsuli.


@kiszczak: co ciekawe ja swoim zachowaniem zwróciłem swoją uwagę na siebie

mój opis był rzetelny nie trollowy

ale widać rzetelności organizatorów #wykopaka nie można podważać bo gdy
@SlepyBazant

Aha czyli trzeba dodać kolejne punkty do FAQ

Jeżeli podważasz rzetelność organizatorów to zostaniesz #!$%@? z akcji
Jeżeli podważasz rzetelność weryfikacji opisów to zostaniesz #!$%@? z akcji
Jeżeli robisz wpisy na Mirko pytając się o powody odrzucenia jednego konkretnego opisu a zaakceptowania innego nie konkretnego opisu to zostaniesz #!$%@? z akcji

Dlaczego? Bo my jesteśmy moderacja po naszej stronie zawsze racja xD

Jak bardzo żałosnym człowiekiem trzeba być?

Trzeba mieć minimum
@Sprus: nie czytam Ci w myślach, ale po prostu pokazałeś sie z bardziej słabej strony - typowego pieniacza i będąc w mode wykopaki miałbym poważne podejrzenia czy na pewno byś się wywiązał z paczki.