Wpis z mikrobloga

Wyjaśnijcie jak to jest że na główną regularnie trafiają antyukraińckie treści które okazują się zazwyczaj totalną bujdą albo manipulacją i wierzycie to w 100% nawołujecie do wrogości przeciwko Ukraińcom a potem cisza jak to jest bujda? I to samo znów po kilku tygodniach.
Tak było z pobitym Polakiem - on był agresywny i atakował.
Nożownicy z Ukrainy okazali się Polakami.
Agresywni Ukraińcy z bronią w grupie i dwóch Polaków okazało się dwoma pracownikami Żabki vs grupa chlejusów pijących pod sklepem agresywnych wobec pracowników.
I takich historii już jest masa. Jak można dać się tak manipulować? Trzeba mocno chcieć.

#bekazprawakow #bekazprawactwa #konfederacja #bekazkonfederacji #ukraina #wojna
maszfajnedonice - Wyjaśnijcie jak to jest że na główną regularnie trafiają antyukraiń...

źródło: rewrewrwe

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: Amerykańscy naukowcy potwierdzają, że ważna jest selekcja źródeł. Po wielu latach badań stworzyli hierarchię źródeł na Wykopie. Lista, od najbardziej wiarygodnego do najmniej wg wykopowiczów, przedstawia się następująco:
1. Anonimowy wpis na FB
2. Coolfon i inne anonimy z twittera
3. Ator, Dziki Trener itd.
4. Grzegorz Braun i reszta
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: a to ja może powiem z innej beczki nie dziwi Cię to że kiedy na początku w takich głośnych sprawach autorzy piszą z dużą dozą pewności że chodziło o Ukraińców potem zawsze dziwnym zrządzeniem losu okazuje się że było zupełnie inaczej i to tak bardzo mocno inaczej bo ja w takie dziwne zbiegi okoliczności nie wierzę a kiedy widzę działania milicji na usługach Ukrainy a także wypowiedzi ukraińskiego rządu
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: bo część społeczeństwa patrzy w źródła i widzi hasła typu "śmierć lachom" "polskie świnie" patrz na protesty na granicy , ogląda filmiki o skali korupcji na ukrainie , kradzieży pomocy humanitarnej, oligarchach , ich majątku i się normalnie wk*rwia i radykalizuje.
  • Odpowiedz
chyba że dalej wierzysz w to że to zawsze wina Gruzinów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mial85: Przecież w żadnej z tych historii co wypisałem nie było Gruzina.
Były też jakieś akcje z Gruzinami ale to jakaś mała część tych manipulacji. Wiesz co ja sądzę? Że są ludzie którzy chcą w to wierzyć i po wyłuskaniu takiej niepewnej niepotwierdzonej i podejrzanej informacji wykopują to masowo bo utwierdza
  • Odpowiedz
bo część społeczeństwa patrzy w źródła i widzi hasła typu "śmierć lachom" "polskie świnie" patrz na protesty na granicy , ogląda filmiki o skali korupcji na ukrainie , kradzieży pomocy humanitarnej, oligarchach , ich majątku i się normalnie wk*rwia i radykalizuje.


@Wallander098: Co jest śmieszne. Bo o korupcji było wiadomo już przed wojną. Wiadomo jak u nich ukształtowało się państwo i potrzeba czasu żeby to naprawić a te wszystkie akcje
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: jasne ale trzeba tu odróżnić dwie rzeczy jedno to patonacjoluchy którzy są nastawieni negatywnie do innych narodowości a drugie to ludzie którzy pod wpływem wrogich działań Ukrainy przyjmują bardziej krytyczną ocenę wobec nich i to coś naturalnego i nie kupuje tej gadki że nie wszyscy Ukraincy tacy są jeżeli ludzie których wybierają na rządzących przejawiają wrogość wobec Polski to czy chcemy czy nie cała Ukraina jest za to odpowiedzialna
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf: nooo pandemonium pokazało że to możliwe rząd miał wytyczoną ścieżkę propagandową policja jest im podległa a media dostały kasę od rządu

Więc jeżeli chciałeś coś udowodnić w ten sposób to nie udowodniłeś niczego
  • Odpowiedz
Jestem z pogranicza świętokrzyskiego i podkarpackiego i uwierz akurat jest grupa ludzi którym Ukraińcy się przejedli i ich już nie trawią, mam na myśli hotelarzy, pamiętam jak opowiadali przy okazji jakiś imprez , jak zaraz po wybuchu wojny przyjęli po kilkadziesiąt sztuk na 40 zł brutto za sytuacji w której robili burdy, bo nie mogli dostać dań jakiś chcieli z karty za darmo, że internet za wolny. Groźby , że zgłoszą i
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: nikt z nikogo nie chce niczego robić my a przynajmniej ja po prostu nagłaśniam sytuacje gdy nasi obywatele doznają jakieś negatywne rzeczy ze strony innych narodowości a że Ukraińcy stanowią największą mniejszość a władze Ukrainy są do nas wrogo nastawione to głównie na nich skupiona jest moja uwaga ale też wielokrotnie krytykowałem wrogie działania ruskich i białoruskich władz w tym Miediewiewa co oczywiście nie przeszkadza ukrofilom nazywać mnie ruskim
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: Ukraińcy popełniają w Polsce setki przestępstw, więc czasami mogą zdarzyć się pomyłki albo ewentualne mataczenia policji.
Czołowe portale internetowe oraz telewizje milczą w sprawie przestępstw innych narodowości w Polsce . Wykop to jedyne źródło,gdzie można się dowiedzieć.
  • Odpowiedz
@Dziadekwnuczek:

srednia wielu na tym portaliku to pewnie 19 lat.


albo mniej, i pewnie wyborcy konfy pozazdroscili zabawki na kulki, ale idzie mikołaj, jak poprosza mame to tez moze im kupi taki pistolet i sie troche uspokoja
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: a co ty jesteś @BayzedMan że szerzysz na wykopie pro-ukrainkską narracje? Nie było czegoś takiego, że "źli ukraincy" to okazywali się polacy. Źli ukraincy to źli ukraincy i wasze proby zakopywania znalezisk i manipulacji na nic sie nie zdadzą, bo ludzie już przejrzeli na oczy i widzą zakłamanie tego narodu, a sytuacja na granicy tylko ich utwierdza w tych przekonaniach ( ͡°( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
,gdzie można się dowiedzieć


@klerykowiec: Zazwyczaj błędnie ale #!$%@? z tym ważne że pokrywa się z tym czego się szuka prawda?
Przykład wypadki po alkoholu. Ukrainka wjechała w drzewo z dwoma promilami - główna z płomieniem.
Dwaj Polacy wjechali do Wisły mając po około 3 promile i amfetaminę. Z 8 wykopów i 20 zakopów.

Tak wygląda przedstawianie informacji na wykopie.
  • Odpowiedz
narracje


@nad__czlowiek: Ja przedstawiam fakty. Narracja jest jak się dobiera zdarzenia pod poglądy - a jak okazują się inne w pierwotnie opisywano to zapominacie i przechodzicie do następnych.
Czy to pro-ukraińska narracja że nie są takimi przestępcami jako naród na jakich próbuje ich przedstawiać wykop i konfa?
Powiedz mi w czym są gorsi Ukraińcy wobec Polski niż np Niemcy? W II wojnie światowej i wcześniej na pewno gorsi byli wobec
  • Odpowiedz