Wpis z mikrobloga

#polityka #wybory #sejm #bekazpisu
Słuchajcie mam do Was pytanko, co Was najbardziej wkurza w pisowcach i w ich fatalnych rządach? Pozwolę sobie wymienić kilka z nich:
-nepotyzm
-obniżenie wieku emerytalnego
-zniszczenie kompromisu aborcyjnego
-propaganda w TVP
-zniszczenie sądownictwa

A Was co najbardziej wkurza? Zapraszam do dyskusji.. #dyskusja
  • 27
  • Odpowiedz
  • 0
@mecenassrenas: Le Pen jest prawicowym politykiem we Francji, dla której dobro Francji jest na pierwszym miejscu.. Dlaczego nie pokazalaes zdjęć na przykład Donalda Tuska z Putinem jak rozmawiali na molu albo przytulali się w Smolensku po tajemniczej katastrofie?
  • Odpowiedz
@Balonowy21:

-propaganda w TVP


Zdecydowanie propaganda TVP i innych mediów "publicznych" typu Orlen Press itd;, która niszczy całe rodziny dzieląc je na pół. Moja matka potrafiła się pokłócić z tego powodu ze swoimi najlepszymi "psiapsiółkami". Rodzina ze wsi już nas nie odwiedza od czterech lat, bo mój stary głosuje na "tych", a oni na "tamtych". Czegoś takiego nie było nigdy jak żyję. Naród podzielony (i to podzielony wewnątrzrodzinnie!) nie ma
  • Odpowiedz
  • 0
@mecenassrenas: Sprawa jeszcze jest niewyjaśniona i może tak niestety zostać, skoro nowy neo Marszalek Hołownia i koalicja chaosu nie będzie chciała powołać komisji smoleńskiej..

Ale zgodzisz się, że Tusk stosował politykę głębokiego resetu z Rosją? Nawet pozwolił wymienić się służbom specjalnym tajnymi informacjami, co było zaprzeczenie interesu NATO. Warto pooglądać trochę program reset Rachonia, mimo że za nim nie przepadam, to akurat ten dokument mu wyszedł..
  • Odpowiedz
@Balonowy21: matecki ja cie prosze... Rachoń i rzetelne dziennikarstwo lol

Sprawa jeszcze jest niewyjaśniona i może tak niestety zostać, skoro nowy neo Marszalek Hołownia i koalicja chaosu nie będzie chciała powołać komisji smoleńskiej..


@Balonowy21: Matecki, mieśliście 8 lat na wsadzenie Tuska za kraty
nie zwalaj winy na innych. Prawda jest taka że to Lech Kaczyński odpowiedzialny jest za katastrofe poczynając już od cyrków które działy się w Gruzji
  • Odpowiedz