Wpis z mikrobloga

@hermie-crab: brakuje ziemi pod budowę domów? Co to za jakiś żałosny chochoł xDDDD

(ziemia państwa Polskiego należy do obywateli, nie do władców)


@hermie-crab: jak będziesz chciał wejść na teren jednostki wojskowej albo do pomieszczeń tajnego przeznaczenia w ABW to też będziesz się pluł, że masz prawo tam wejść bo to obiekty państwowe i należą do obywateli?
A co do przekazywania ziemi - za czasów monarchii ziemia jak najbardziej należała do
brakuje ziemi pod budowę domów? Co to za jakiś żałosny chochoł xDDDD


w Polse jest problem z prawem pozyskiwania gruntów budowlanych, to jest główna przyczyna niskiej podaży

@kompek:
kosciół dostał ziemię od nas (tak tak, te "zwroty" za komunizm to tez jest nasza (Polaków) ziemia, KK nigdy za żadną ziemię nie zapłacił)


@hermie-crab: To jest ziemia KK choćby przez zasiedzenie i nieprawda, że wszystko dostali drogą darowizny, część kupowali królewszyzn. Nie rób takich wpisów rodem z PRL, serio. Wiem, że może się komuś taka sytuacja niepodobać, ale zabieranie tego to zwyczajna kradzież i niebezpieczny precedens dla reszty społeczeństwa, bo
@djtartini1: ale ale, mi nie chodziło o odbieranie, KK jak się dowie o kryzysie mieszkaniowym który przecież jest przeszkodą do zakłądania rodzin, posiadania dzieci które bóg tak kocha to na pewno sam odda ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo KK chce dla nas jak najlepiej
@hermie-cr: no ok, ok rozumiem ironię. Sam jestem za tym by przekazali grunty, które zostały przekazane przez Komisję Majątkową i są im niepotrzebne, a państwo ma plan na budowę tam mieszkań (państwo nie deweloperzy jak dziś się dzieje). Zaś takie głosy jak w Krakowie i oddanie gruntów jezuitów i zabranie zabytków i ostatniej zieleni pod kolejną patodeweloperkę uważam za finansowane przez deweloperów i gównourzędników Majchrowskiego.