Wpis z mikrobloga

Wczoraj klepnelismy z żoną temat wypady na szlak R10 w przyszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo się cieszę, więc zaczynam szukać roweru MTB, bowiem dysponuję tylko szosą. Czy ktoś używa lub używał Trek Marlin 4? Pytam, ponieważ oferuje wersję XXL na 29" a przy 190 cm wzrostu i 105 kg wagi mniejszy nie wchodzi w grę. Przy okazji mam też serwis Treka w mieście, który jest chyba najlepszym serwisem w tej miejscowości, więc to chyba znak. Dziękuję za wszystkie porady.

#rower #r10zzona
  • 20
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@haakenn nie no trochę przesada xd Sam mam 190 i ponad 100 kg i kupiłem Focus Whistlera 3.8 L i jest ok :) To nie jest wzrost pod ramę XXL. A ten marlin prócz napisu trek to raczej gówno. Cały w turnieju i wolnobieg to żadne MTB. Mechaniczne heble przy tej wadze to też średnio xdddd
@haaken jak chcesz Treka to przynajmniej od tego marlina 6 w górę. Na pepperku od groma wrzucaja rowerów w przedziale 2/2.5k. Rozmiar XL będzie na bank spoko pod twój gabaryt.
@haakenn: my mieliśmy w grupie kilka MTB, dwa fulle, starego górala na 26" i przełaj. Wszystkim przejedziesz ale kolega na fullu z laczkiem 2.6" był najbardziej wypruty po 200 km (a był z nas wszystkich najmłodszy, dwójka z przodu, reszta to panowie koło 40 ;)). Jeszcze zostaje pytanie jak planujecie noclegi, na szosę dużo mandżuru nie zapakujesz.