Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #kredyty #kredyt #bankowosc #banki
Mam pytanie z tematyki związanej z kredytem gotówkowym, jeśli chciałbym zacząć go nadpłacać to mam do wyboru dwie opcje albo zacząć go nadpłacać od przodu czyli odsetki+kapitał, albo od tyłu czyli nadpłacanie tylko kapitału, która z opcji jest lepsza i dlaczego?
  • 6
@K4rpik: a to nie powiem Ci mordo, bo ja to zawsze tak robiłem żeby właśnie nabrać jak najwięcej i nie spłacać nic, w tym to mam doświadczenie ale ze spłacaniem to żadnego
z fartem
@K4rpik: to zalezy. co musisz zrobic zeby nadplacajac nie placic odsetek? bo w millennium tylko w oddziale sie tak da. dlatego w millennium robisz tak ze nadplacasz przy czym splacasz czesc odsetek. patrzysz ile odsetek mniej zaplacisz przy normalnej racie i o ta kwote znowu nadplacasz. w niektorych bankach sie tak nie da bo nadplata realizowana jest o polnocy jak naliczaja sie kolejne odsetki za kolejny dzien
via Android
  • 0
@kozerus no właśnie o to chodzi, że nadplacajac mam przy robieniu nadpłaty wybór czy chce nadpłacać odsetki i kapitał, czyli tak jakby od przodu, czy sam kapitał czyli od końca(nie wiem co się bardziej opłaca, czy to jeden #!$%@?)