Wpis z mikrobloga

#famemma Widzę, że moderatorzy kryją dupę Buddzie i kasują moje wpisy.

Wrzucam kolejny raz:

Budda jest tak bystry, ze uniknął cudem dożywotniego zakazu wjazdu do stanów oraz kasacji GT-R'a po czym wrzuca dowody na Youtube. Jak coś, to dowody zostały przekazane policji w SF. Chciał wydymać Freda, a to Fred wydymał jego.

TLDR: Budda nagrywał jak zapierdziela jego GT-R na zamknietym moscie gdzie dostal zakaz wjazdu od ochrony, po czym odpalil spadochron, a jak przyjechala policja, to palil jana i udawal, ze nie zna typow z GT-R'a jest jest tam przypadkiem. Chwali sie tym, ze schowal karte pamieci przed policja.

Info do Buddy: Skasowanie filmu lub przycięcie go w Youtube studio nic Ci nie da, policji została przekazana kopia :)
  • 36
  • Odpowiedz
  • 167
@lukasz0798: Moze robi fajny kontent ale robi tez z ludzi debili i idiotow, nie mowiac juz o tym, ze wciska wam regularny kit a wy go nazywacie jeszcze Jezusem czy drugim Elonem xD. Typ jest zwykla falszywa pijawka zapakowana w ladne pudeleczko. Typ robil walki na ubezpieczeniach, byl sponsorowany przez Mariusza (Dzieki czemu teraz ma hajs) a jak zaczal wychodzi na swoje, to kopnal Mariusza w dupe. Nie mowiac juz o
  • Odpowiedz
  • 5
@eurphie: No wiadomix, spelnilem swoj obywatelski / nie obywatelski obowiazek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nadal uwaza, ze to zachowie rodem 13 latka. Odwalil przypal i sie kazdemu chwali. Jak odwalasz jakas akcje, to sklejasz dupe i siedzisz cicho, a nie puszczasz w swiat informacje dolaczajac dowody i smiejac sie z policji.
  • Odpowiedz
  • 6
@eurphie: Dokładnie. Kiedyś czytałem wpis pewnego Mirka (Od razu nie wiem czy to prawda) którym była opisana sytuacja, gdzie przydupasy Buddy zamknęli nielegalnie drogę pod nagrywanie i jeszcze doszło do awantury jakim prawem zamykają bez zezwolenia publiczną drogę.
  • Odpowiedz
  • 4
@lemonsilverhaze: Jest nadal nagranie jak opowiadają o tym, jak przemalowali auto na żółty, że zmieniali niektóre rzeczy itp. Kiedyś to wrzuciłem na Wykop, a przed wrzuceniem dokładnie to sprawdziłem i podlinkowałem film w którym o tym opowiadają, ba nawet dotarłem do byłego właściciela.
  • Odpowiedz
@ElementalX7: Nie kupiłem od niego nigdy żadnego ebooka, oglądam sporadycznie jakiś jego film, ostatni jaki oglądałem to był z tej akcji ze skrzynką i teraz ten dzisiejszy, jakieś jego wałki mnie nie interesują tym bardziej że jeszcze nigdy żadnego dowodu na to nie widziałem
  • Odpowiedz
  • 24
@lukasz0798: wez chłopie zapakuj barana w ścianę i się może otrzasniesz, fajny kontent ??? Gość jest upośledzona wersja mrbeasta i tym #!$%@? rozdawnictwem nabija sobie zasięgi i zaangażowanie takich gimbusów jak Ty (jak mniemam). Odraza mnie osobiście kontent robiony na rozdawaniu hajsu pozyskanego wczesnije od naiwnych dzieciaków które zostały zwabione filmikami na których rozdaje super auta, kasę czy paliwo. Trochę się zagotowałem i jeżeli w jakiś sposób Cię Łukaszu uraziłem to
  • Odpowiedz
@L777: gimbusem byłem 10 lat temu, mi content odpowiada, jesli Wam nie to po prostu nie oglądajcie, skomplikowane... XD nikt nikomu nie każe wpłacać hajsu na jakieś loterie, sam też nie żadnych losów nie kupuje, pewnie większość losów kupiona została przez dorosłych a nie przez dzieciaki. I nie uraziłeś mnie nie działają na mnie ataki internetowych napinaczy.
  • Odpowiedz
Ale Wy zawistni jesteście xd Chłop fajny content robi motoryzacyjny a wychodki jak zwykle chcą każdemu dosrać


@lukasz0798: to atencyjny #!$%@?, jakieś akcje pr-owe pod zasięgi a za nim jacyś nieciekawi ludzi z kapitałem. No i pozer
  • Odpowiedz
@ElementalX7: typ w krs ma w zasadzie przychody tylko z yt, reszta na dupe, mam podobnego znajomego co jak w bajkę że typ się dorobił na zmywaku w uk wynajmujac subarkę XD, do tego jakieś ckliwe historie o ojcu a na wykopie ktoś wrzucał obszerny wpis kiedyś o tym jak jego stary wcale nie był taki jak go opowiada.

Plus w środowisku się z typa co lepsi śmieją bo on się
  • Odpowiedz