Wpis z mikrobloga

#famemma Widzę, że moderatorzy kryją dupę Buddzie i kasują moje wpisy.

Wrzucam kolejny raz:

Budda jest tak bystry, ze uniknął cudem dożywotniego zakazu wjazdu do stanów oraz kasacji GT-R'a po czym wrzuca dowody na Youtube. Jak coś, to dowody zostały przekazane policji w SF. Chciał wydymać Freda, a to Fred wydymał jego.

TLDR: Budda nagrywał jak zapierdziela jego GT-R na zamknietym moscie gdzie dostal zakaz wjazdu od ochrony, po czym odpalil spadochron, a jak przyjechala policja, to palil jana i udawal, ze nie zna typow z GT-R'a jest jest tam przypadkiem. Chwali sie tym, ze schowal karte pamieci przed policja.

Info do Buddy: Skasowanie filmu lub przycięcie go w Youtube studio nic Ci nie da, policji została przekazana kopia :)
  • 36
@WhiskeyIHaze: chociażby cobcio jest lepszy, z jazdą chociażby jest lepszy misha, shmee, gcos itp, jest wiele lepszych youtuberów, no chyba że mówimy o filmach typu hehe robimy najmocniejsza furę BRR

Jakie ma osiągnięcia w tym drift? W tej niby jego mistrzostwach?

bo w oficlanych polskich nawet go nie widze jako zawodnika https://driftingowemistrzostwapolski.pl/

w eurojackpot mam szanse, tutaj mam też szansę, choć nikt tak na prawdę nie wie jak jest, nie bez
@PiersiowkaPelnaZiol cobcio to z tego co widziałem urywki bardziej mechanika. A mi chodzi o prosta rozrywkę do obiadu. Do tego pasuje mi idealnie.
To nie były jego mistrzostwa. On to tylko twarzowal.
Szanse w lotka jesteś w stanie obliczyć a wątpię, żeby było kupione tyle losów. To, że nie kupujesz losu tylko ebook to ewidentne obejście prawa.
@Qtini: Kiedys (kilka lat temu) jak byl u kogos goscinnie, to mowil ze gdy nie potrzebowali auta albo chcieli zmienic na nowe to slup im rozbijal auto o drzewo i dostawali jakis zwrot ze szkody calkowitej. Nie pamietam jak to dokladnie dzialalo, ale cos w tym stylu. Wiem tylko, ze teraz to juz nie przechodzi

@master4342 Ale wiesz, ze policja z USA to nie Policja z Polski? Tam sie nie #!$%@?