Wpis z mikrobloga

Ludzie starają się ośmieszać te protesty tylko dlatego, że Konfederacja je popiera. Sprytne zagranie, wielu idiotów w to uwierzy, ale należy pamiętać, że nawet gdy z kimś się w czymś nie zgadzamy to nie oznacza, że w absolutnie każdej sprawie się myli. Na pierwszym miejscu zawsze najważniejszy dla nas powinien być interes Polaków. A w naszym interesie jest to żeby transportowcy mogli rywalizować na równych zasadach.
#ukraina #transport
  • 22
@joseone: 'najlepsi' i tak są jeszcze rządzący i przyszła kadencja która udaję, że tematu nie ma, bo to temat niewygodny.

Logicznym posunięciem byłby atak na swoich polityków czemu ci nic nie robią żeby rozwiązać konflikt w jakiś sposób, ale jakimś cudem winna jest konfederacja która jako jedyna coś robi w tej sprawie, a nie chowa głowę w piasek
@Hekun:

najlepsi' i tak są jeszcze rządzący i przyszła kadencja która udaję, że tematu nie ma, bo to temat niewygodny.


żadne media głównego nurtu w ogóle nie podejmują tematu i na interii czy onecie widać wyciąganie na siłe jakichś ogórkowych tematów na nagłówkach. Na zdjęciach główne serwisy informacyjne i ich najważniejsze informacje na dziś...
Pobierz FuriousViking - @Hekun: 
 najlepsi' i tak są jeszcze rządzący i przyszła kadencja któ...
źródło: 2023-11-25 (1)
żadne media głównego nurtu w ogóle nie podejmują tematu


@FuriousViking: Co? Wiele artykułów widiziałem, wiec nieprawa, że '' w ogóle nie podejmuja tematu'' . Ze nie jest to po tylu tygodniach cały czas na pierwszym miejscu to chyba oczywiste, bo tematyka sie przejada.
@szurszur:

Ze nie jest to po tylu tygodniach cały czas na pierwszym miejscu to chyba oczywiste


po pierwsze po ilu tygodniach?

po drugie nie tylko nie ma na pierwszym miejscu ale i wcale, celowo dodałem screeny z działów tematycznych, gdzie normalnie nie było dnia bez informacji dotyczących transportu, bo codziennie sprawdzam prasę i tematyczne działy.

po trzecie jednocześnie nie przeszkadza kolejne tygodnie zamieszczać gównoartykuły o Kaczyńskim i Lewandowskim, Łukaszence i #!$%@?
@FuriousViking: XD Człowieku, te portale co pare dni zamieszczaj artykuły na ten temat, wiec pisałeś nieprawde.

Tu masz przykąłdy wp z ostatnich paru dni. Nie wszystkie o blkadzie. Na innych portalach masz to samo. Do tego w weekend portale informacyjne tna obsade, wiec wrzucaja teksty tylko wtedy jak coś istotnego i nowego sie wydarzy.

https://wiadomosci.wp.pl/czarna-lista-na-blokadzie-po-kierowce-od-razu-przyjechala-policja-6965167824313024a
https://wiadomosci.wp.pl/blokada-na-granicy-w-tle-dostawy-dla-ukrainskiej-armii-6965948243966752a
@FuriousViking: No i wiec pod uwagę że władza w PL tez przeważnie milczy na ten temat, a media pisza o blokadzie wtedy gdy ktoś znany coś o niej powie. Bo wywiady z protestujacymi już były, a oni postuluja nadal to samo.
No i wiec pod uwagę że władza w PL tez przeważnie milczy na ten temat, a media pisza o blokadzie wtedy gdy ktoś znany coś o niej powie. Bo wywiady z protestujacymi już były, a oni postuluja nadal to samo.


@szurszur: no typie taki był kontekst zarówno mojego komentarza jak i komentarza osoby, której odpowiadałem swoim komentarzem. Dokładnie to co napisałeś- władza się nie wypowiada i serwisy informacyjne też milczą.
@FuriousViking: Serwisy nie milcza - dałem na to dowody. Działają tak jak zwykle działają serwisy. Jest cos nowego, ktoś kogos zabije to pisza. Ktoś blokuje tak jak to robił od tygodni? Z czasem przestaja pisąc, bo to sie powtarza, a do tego nie klika.
@szurszur: No przecież wrzucając zdjęcia z serwisów napisałem wyraźnie, że są to nagłówki i główne informacje z DZISIAJ.

Proszę wkleję Ci tutaj moje słowa, żebyś nie musiał przewijać.

Na zdjęciach główne serwisy informacyjne i ich najważniejsze informacje na dziś..


Po co więc mi wrzucasz odnośniki do informacji z minionych dni, nazywając to dodatkowo dowodem? Zamotałeś się we własnej interpretacji prostych słów i udowadniasz to co zostało napisane przez nas.
żadne media głównego nurtu w ogóle nie podejmują tematu


@FuriousViking: Wyjasniłem dokałdnie. Media podejmuja temat na zwykłym poziomie, bo po takim czasie pisza głównie gdy jest coś nowego. Do tego konieczna jest poprawka na wekeend. Jezeli oczekujesz, ze codzienie bedziesz miał na gównej niusa blizniaczego do wczesniejszych w stylu ''blokada trwa dalej, kierowcy sraja po rowach'' to chyba nie sledzisz mediów skoro doszukujesz sie tu jakiejs anomalii czy spisku.
Dodam, ze