Wpis z mikrobloga

Dębica Frigo 2 czy Hankook Winter RS3?

Te opony Dębicy bardzo popularne, miliony polaków je kupuje, wszędzie tysiące recenzji. Hankook 80zł droższe ale niby wyższa półka? ale czemu tak mało popularne? na oponeo tylko 200 opinii a dębica 6000 opinii

kurde z początku chcialem kupić uzywki ale może dołoże i kupie nowe, tylko jak juz bylem prawie zdecydowany na te dębice to zacząłem się zastanawiać nad droższą opcją, ale czy lepszą? dodaje ankiete

linki do alledrogo jakby ktoś chciał zajrzeć na aukcje
https://allegro.pl/oferta/4x-opony-zimowe-debica-185-65r15-88t-frigo-2-14513463171
https://allegro.pl/oferta/4x-hankook-winter-i-cept-rs3-w462-185-65r15-88t-12336495193

#motoryzacja #samochody #opony
Ksemidesdelos - Dębica Frigo 2 czy Hankook Winter RS3?

Te opony Dębicy bardzo popula...

źródło: zimowe

Pobierz

jakie opony zimowe kupić?

  • Dębica Frigo 2 36.9% (41)
  • Hankook Winter RS3 63.1% (70)

Oddanych głosów: 111

  • 26
czy warto mieć osobne felgi do opon zimowych?


@pearl_jamik: ja tak planuje zrobić, mam letnie opony na aluminiowych 16", i mam wolne stalowe 15", teraz kupie zimówki, zaloze na te stalowe i bede mial osobne koła na zime i na lato, jak bede chcial zmienić to sam to zrobie, bez umawiania sie z oponiarzem, oszczędność czasu i pieniedzy 2 razy w roku
@Ksemidesdelos: unikaj frigo 2, stara technologicznie opona mająca kilkanaście lat odkąd miała premiere która dobra jest TYLKO na śniegu. na mokrym jest niebezpieczna, 4 stopnie wilgotny asfalt i auto masz tak jak na lodzie.
a czemu stalowe a nie aluminiowe


@pearl_jamik: bo orginalne na samochodzie miałem stalowe, potem kupilem sobie aluminiowe a te stalowe mi leżą w garażu, więc na stalowe zaloze sobie zimówki, na aluminiowych bede mial letnie i bede mial 2 komplety kół, zmian z zimowych na letnich bedzie sie sprowadzała do odkrecenia 4 śrub przy kole co mogę zrobić sam a nie zmiany opony na feldze gdzie już potrzebny jest zakład oponiarski
@Ksemidesdelos Dębice zimowe ciekawie zachowują się na deszczu. Miałem w aucie nowe hamulce a jak chciałem wejść w zakręt i depnalem hamulec to pojechałem dalej prosto. Od tamtego czasu Dębic unikam. Ogólnie polecam brać oponki z wyższej półki opona to jedyna rzecz która trzyma cię na drodze więc nie warto w tej kwestii oszczędzać. Sam mam zimówki z wyższej półki przy których nawet w góry nie jest strach jechać. Raz w aucie