Wpis z mikrobloga

#gravel #rower: Chińczyki mają gravelową grupę elektroniczną ale wersja testowa była od razu zepsuta a potem znowu się zalała.

W komentarzach ktoś napisał, że rozebrał przerzutkę, wysuszył bo była kondensacji i złożył na klej do telefonów. Podobno juz nie cieknie. :)

Unikam wody ale wielokrotnie przez dłuższy czas jeździłem w deszczu i ani AXS czy Di2 mi nie zamokło.
4x80 - #gravel #rower: Chińczyki mają gravelową grupę elektroniczną ale wersja testow...
  • 7
  • Odpowiedz
@4x80 dożyjemy czasów kiedy mechaniczne przerzutki będą rarytasem jak kiedyś mechaniczne zegarki. Dziwi mnie, że elektroniczne grupy są droższe od mechanicznych odpowiedników pomimo ich prostoty. Ale z drugiej strony trzeba wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy.
  • Odpowiedz
@4x80: patrząc na to jak szybko Sensah poprawiała swoje błędy w grupie Empire (pękajacy plastikowy element, ergonomia, itd.), liczę że tak za półtorej roku, góra dwa, będzie można bezpiecznie iść w chińskie elektryki.
  • Odpowiedz
mechaniczne przerzutki będą rarytasem


@patrol798: będą takim samym rarytasem jak wolnobiegi, albo hamulce obręczowe.
Zostanie najtańsza grupa, z najgorszego chinezjum, produkowana na wkrętach do plastiku, z tolerancjami „na zapałkę, będzie dobrze”.
  • Odpowiedz
ziwi mnie, że elektroniczne grupy są droższe od mechanicznych odpowiedników pomimo ich prostoty. Ale z drugiej strony trzeba wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy.


@patrol798: ltwoo erx można dostać za niecałe 2k z podatkami na ali. Więc w sumie nie jest droga.\
Jedynie co to ma jeszcze wady wieku dziecięcego.
  • Odpowiedz