Wpis z mikrobloga

#theofficepl

No przecież 3 ostatnie odcinki to złoto.
Nie każdy musi lubić ten styl komedii ale to jest naprawdę dobry serial.
A końcówka trzyma poziom odcinków amerykańskich.
Nie wiem czy wyszło w ostatnich latach coś równie zabawnego w polskim TV. Do tego świetnie zaadoptowany na polskie warunki w kontekście różnych spraw społecznych.

A rola Darka jest na swój sposób tak samo zajebista i perfekcyjna jak rola Daria ze Ślepnąc od Światel. Rzadko w PL kinematografii pojawiają się tak zajebiste postacie.

#serial #canalplus #theoffice
  • 12
@jedmar facet, który zaczynał poważną karierę aktorską od roli Popiełuszki - jednej z największych świętości dla polskich boomerów 50+, teraz gra postać która bez żadnego pardonu parodiuje tychże w tym tą ich płytką polską religijność. Co ciekawe Adam Woronowicz prywatnie jest głęboko wierzącym i praktykującym katolikiem.
@jedmar też mi się podobał ten trzeci sezon. Ja jestem kupiony. Polubiłem bohaterów. I to nie tylko Darka. Naprawdę to jest dobrze zriobione. Fajny jest ten dysonas, niby specyficznie śmieszki a tu nagle mamy jakąś scene, która pokazuje taka samotność bohaterów więc niespodziewanie nachodzi cie taka smutna refleksja. To w sumie też była siła amerykańskiej wersji z tego co kojarzę.