Wpis z mikrobloga

@PerKamil: ciekawe co ten gość na to, jak się czuje z tym że z jednej strony dosyrwaja mu w necie Mariusze z Brighton "łatwe pytania", z drugiej karyny i Grażyny "na pewno chłop nie rucha tylko czyta ksiunzki" a do tego firmy robią reklamę oparta na jego wizerunku xD

Ja bym się #!$%@?ł raczej
  • Odpowiedz
@PerKamil: Te memy z FB różnych firm również nie są robione w celach zarobkowych a raczej w celach memicznych. To już bardziej wykop podpada pod zgłoszenie, bo to portal ze śmiesznymi obrazkami, więc na memach zarabia bezpośrednio ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Twierdzisz, ze przecinka tam nie powinno być? Jeśli tak, to wracaj do podstawówki i się dokształć, bo chyba coś poszło nie tak z twoją edukacją.


@StaryWedrowiec: Tak twierdzę. A do podstawówki nie mam co wracać chociaż moja jest na mojej ulicy ale wiadomix, że edukacja w Polsce jest choojowa.Pozdrów ode mnie jeśli możesz Miodka i Bralczyka. Przypomnij tam sobie w poniedziałek o przecinkach gdzieś w korpo-kołchozie czy na innej taczce. PS
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: To masz poniżej coś o zwrotach adresatywnych, nieuku.

A paliwoda może mi co najwyżej browara popilnować.

PS w żadnym kołchozie nie robię, bo zajmuję się zagadnieniami technicznymi i pracuję jako freelancer, farmazonie-fantasto, a język polski ogarniam, bo od wielu lat sam się dokształcam, bo nie jestem kretynem i w rodzimym języku chcę komunikować się chociaż na poziomie szkoły podstawowej, co okazuje się wyczynem, patrząc na analfabetów wokół mnie. ¯\(ツ)/¯
StaryWedrowiec - @HrabiaZet: To masz poniżej coś o zwrotach adresatywnych, nieuku.

A...

źródło: 2023-11-25 08 37 46

Pobierz
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: Wg ciebie śmieszny obrazek umieszczony na profilu firmy jest reklamą? Plakat firmy umieszczony w budynku firmy również jest reklamą? Reklamą byłoby wykupienie na FB promowania firmy tymże memem. Co to za reklama, która zobaczą jedynie użytkownicy aktualnie lubiący daną stronę? Na definicję prawną się załapie, ale to żadna reklama.
  • Odpowiedz