Wpis z mikrobloga

Hej, wysłałem Babcie do salonu Kind bo słabo słyszy. Dostała 2xaparat Kind 1400 za 3k zł jeden. Jak przyjechała do domu po wizycie u protetyka była super zadowolona. Na drugi dzień jeden aparat przestał działać, na trzeci dzień okazało się że jest brudny ale nie udało się nam go samodzielnie wyczyścić. Trzeciego dnia widziałem się z protetykiem który wymienił filtr i wyczyści zestaw. Babcia założyła ale co jakoś czas mówiła że jej pika w uchu. Czwartego dnia działa dwie godziny, piknał i przestał działać, Babcia go wyjęła, był czysty ale nie działa, nie włącza się. Dzisja jest piąty dzień i drugi aparat (który działa idealnie przez 4 dni) zaczął pikać. Aparaty wzięliśmy na 7 dyniowy test, z czego jeden nie był prawie wgl testowany. Jestem teraz w kropce, co może być przyczyną? Rozglądać się za inna firma? Czy to standard, że z aparatami ciągle są problemy? Mam rozterkę bo Babcia w nich słyszy super, jakby jeszcze działały cały czas bez pikania to byłoby idealnie.

#sluch #aparatysluchowe #niedosluch #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
Aparaty wzięliśmy na 7 dyniowy test


@sebol2934: w sensie w Halloween testowaliście?
Ja bym nie kupił czegoś co nie działa, ale Ty może kupisz, także Twoja i Babci decyzja, wasze pieniądze, róbcie co chcecie
z fartem
  • Odpowiedz