Wpis z mikrobloga

Stoję w kolejce do kasy w Biedronce. Kolejka bardzo długa, jedna kasa otwarta. Przede mną stoi mężczyzna w wieku około 40 lat, który chodzi o kulach. Widać że jest mu ciężko. Przed nim w kolejce same kobiety. I co? I nic. Wszystkie go doskonale widziały, żadna go nie przepuściła. Potem stoimy przy taśmie i widzę że nie ma tych oddzielaczy które kładzie się pomiędzy zakupami - ostatni wykorzystał właśnie ten mężczyzna. Przychodzi jego kolej kasowania towarów a on mi tej oddzielacz z grzeczności przekłada przed moje towary. Oczywiście podziękowałem. Facet poszedł, teraz moja kolej do kasowania, przekładam oddzielacz za moje towary (czyli przed towary następnego klienta, konkretnie kobiety) i... nic. Ani dziękuje, ani pocałuj mnie w d*pę. Ja p*erdolę, co to za brednie że kobiety są emaptyczne i miłe XD To jest największa bzdura jakąś się wciska w społeczeństwie. Facet podziękuje za pomoc, facet podziękuje za przepuszczenie na pasach, facet podziękuje za "wpuszczenie go" na skrzyżowaniu, a baba nie dość że nic z tego nie zrobi to jeszcze spojrzy na Ciebie krzywym wzrokiem XD

#p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #przegryw #pieklomezczyzn #polska
Miguelos - Stoję w kolejce do kasy w Biedronce. Kolejka bardzo długa, jedna kasa otwa...

źródło: sdfdffddsff

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Miguelos: tak szczerze mówiąc to pierwsze słyszę, żeby klient klientowi dziękował za "oddzielacz" i trochę to wg mnie absurdalne, bo to chyba ułatwienie dla kasjera, a nie klienta? Ja nigdy ich nie używam, po prostu zostawiam odstęp, a czy ktoś przede mną lub za mną go daje to jego sprawa i jakoś nie przyszło by mi do głowy, żeby za to dziękować :D
  • Odpowiedz
@Miguelos: ostatnio sporo się tu takich wpisów przejawia, i według mnie niesłusznie. Kobiety są bardziej empatyczne od facetów, i przez bardziej empatyczne rozumiemy zdolność odczuwania stanów emocjonalnych etc innych ludzi. Jednakże kobiety w przeciwieństwie do facetów (którym przychodzi to ciężej), mają to w dupie mimo rozumienia. Co uważam w sumie za gorsze
  • Odpowiedz
@Miguelos ja to praktycznie codziennie na drodze przerabiam. Widzisz, co jest za oknem, nie wiadomo, czy jeszcze jesień, czy już zima, a że siedzę na opiekuńczym nad żoną w połogu i noworodkiem, to jeżdżę różne rzeczy załatwiać, czterolatka podrzucam do przedszkola itd. I praktycznie codziennie napotykam na drodze babę, która nie dość, że jeździć nie umie, to jeszcze zdziwiona, że ktoś jej pokazuje, żeby się rozejrzała czy pomyślała, zanim coś zrobi XD.
  • Odpowiedz
Przychodzi jego kolej kasowania towarów a on mi tej oddzielacz z grzeczności przekłada przed moje towary. Oczywiście podziękowałem.


@Miguelos: to chyba na podlasiu takie historie, ja to nawet nie zaszczyce wzrokiem takiego typa, a tych oddzielaczy nawet nie dotykam
  • Odpowiedz
@Miguelos: Co w tym dziwnego. Jeśli od urodzenia wpaja się dzieciom że kobiecie trzeba ustępować, nie wolno uderzyć, trzeba pomagać itp. to staje się to naturalne dla nich. Facet jeśli do kogoś "pyskuje" to ma świadomość że może dostać #!$%@? po przekroczeniu pewnej granicy, u wielu kobiet natomiast zauważyłem że są przekonane że nikt nie może ich uderzyć XD ile razy przez baby ktoś dostał #!$%@? bo nie mogły na chwilę
  • Odpowiedz
@Miguelos: nie mogę z tego #!$%@?, że jakiś typ zobaczył, że kobieta coś robi i wydaje mu się że poznał prawdę o połowie populacji xDDD Wiesz co ja widzę w biedronkach? Chłopów drących mordę na kasjerki bo musiał poczekać dwie minuty. Nigdy jeszcze nie widziałem żeby kobieta coś takiego zrobiła. Za to widziałem dziękują w za wpuszczenie
  • Odpowiedz
@Kuzguwu:

szczerze mówiąc to pierwsze słyszę, żeby klient klientowi dziękował za "oddzielacz"


W Polsce nigdy się nie spotkałem, racja. Ale za granicą często. Albo stare babki przepuszczające mnie przed ich kolej gdy widzą że idę tylko z kilkoma rzeczami w ręce. Na początku mnie dziwiło, ale uznałem że to po prostu oznaka że empatii i ogólnego przystosowania do życia w społeczeństwie. Coś co niestety w Polsce nie istnieje. Spróbuj nieznajomemu Polakowi
  • Odpowiedz
@Miguelos: ale Ty musisz mieć ciezkie życie, kiedy wokół tyle kobiet. Gdyby kulawy tak bardzo cierpiał w tej kolejce, to sam by poprosił o przepuszczenie. Po to język ma w gębie. Druga sprawa – straszna baba nie podziękowała za oddzielacz, o który nie prosiła. Skandal. W mojej mieścinie prawie w ogóle się ich w biedronkach nie uzywa, bo klienci są dość ogarnięci, by sobie towar rozłożyć tak, by było jasne do
  • Odpowiedz