Wpis z mikrobloga

Szymon Hołownia, od niedawna Marszałek Sejmu RP wg precedencji druga osoba w państwie, nie ma wykształcenia wyższego. Chciałem Was zapytać co o tym sądzicie.

Fot. z biogramu Szymona Hołowni w Wikipedii, starałem się wybrać coś jak najmniej nacechowanego emocjonalnie. Jest to zdjęcie pozowane, na które się zgodził, a pewnie wybierał spośród kilku, czy kilkunastu zrobionych.

#polska #polityka #sejm #parlament #wyksztalcenie #szymonholownia #trzeciadroga #polska2050 #ciekawostki
Poludnik20 - Szymon Hołownia, od niedawna Marszałek Sejmu RP wg precedencji druga oso...

źródło: Szymon_Ho%C5%82ownia_2022

Pobierz

Czy ma dla Ciebie znaczenie, że Marszałek Sejmu Szymon Hołownia nie ma wyższego wykształcenia?

  • Tak 11.2% (363)
  • Nie 88.8% (2865)

Oddanych głosów: 3228

  • 97
  • Odpowiedz
Fot. z biogramu Szymona Hołowni w Wikipedii, starałem się wybrać coś jak najmniej nacechowanego emocjonalnie. Jest to zdjęcie pozowane, na które się zgodził, a pewnie wybierał spośród kilku, czy kilkunastu zrobionych.


@Poludnik20: co ty za głupoty gadasz?

Zdjęcia na Wikipedii to zdjęcie, do których akurat ktoś miał pełne prawa, czyli zrobił sam zdjęcie i wrzucił. Hołownia nie miał na to żadnego
mk321 - >Fot. z biogramu Szymona Hołowni w Wikipedii, starałem się wybrać coś jak naj...

źródło: IMG_20231124_223847

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@mk321: poproszony został do zdjęcia i ponformowany gdzie będzie użyte. Pierwotne zdjęcia w Wikimedia Commons bardzo rzadko poddawane są obróbce w programach graficznych ponieważ to zniekształca a czasem zupełnie usuwa dane EXIF zdjęcia. Dlatego to pierwsze jest takie ciemne. Tak czy siak nie jest fotografia z zaskoczenia czy wycięty kadr z nagrania wideo jak to się często robi nawet w dużych gazetach w celu zniechęcenia czytelnika do przedstawiane postaci. I
  • Odpowiedz
@Poludnik20: kolejne głupoty. Nawet na screenie masz, że zdjęcie było poddane obróbce (rozjaśnione i przycięte), więc bez problemu można było też usunąć zadrapanie.

I na bank nie był poinformowany gdzie będzie użyte zdjęcie.
  • Odpowiedz
  • 0
@mk321: Grycuk jest administratorem polskojęzycznej Wikipedii, w Sejmie bywa regularnie. Jest autorem wielu zdjęć posłów. Wierzgaj dalej. Nic ci to nie da. Mniej plińców ... no i wódy. Bo tak to niestety wygląda zazwyczaj.
  • Odpowiedz
@Poludnik20: w tym kraju tytuly nie znacza absolutnie nic, sam mam wyzsze wyksztalcenie od niego a czuje sie przy nim jak intelektualny karaluch. Radze skonczyc z klasizmem i ocenianiem ludzi przez pryzmat fasadowych tytulow, a przez to co soba reprezentuja.
  • Odpowiedz
@Poludnik20: chciałbyś być oderwanym od rzeczywistości staruszkiem który wszędzie widzi niemców, prowadzi ze sobą 40 mln do reprodukcji PRL i boi się jeździć za granicę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Gluptaki: pytałeś o brak konta i o kota. Z tą zagranicą to wątpię byś ty gdziekolwiek był dłużej niż przez tydzień z last minute z Itaki. Z widokiem, na egipskie garaże a bywa, że i wysypisko. Chapnij plińca i idź spać pozerku ty.
  • Odpowiedz
ty gdziekolwiek był dłużej niż przez tydzień z last minute z Itaki


@Poludnik20: to żeś trafił jak Morawiecki z szansami na stworzenie rządu XDDDDD Aż mi humor przed snem poprawiłeś XDDDDD Już pomijam fakt, że tu nie chodzi o mnie ani żaden flex, tylko o "wicepremiera" rządu który przez trzęsie całą partią i przez 8 lat decydował o 40 mln kraju XD A przerasta go ustawienie przelewu z sejmu i
  • Odpowiedz
  • 0
@Gluptaki to nie zaśnij na tym Orlenie, bo z kolegami z plebsu to jest tak, że znikają zaraz gdy konczą się pieniądze sponsora. Na przystanku cię zostawią. Tak wyglądają u was te wasze związki międzyludzkie doby późnego kapitalizmu wsród mas pracujących. Co trzy miesiące gdzieindziej. Koniec kasy koniec „przyjąźni”. Braterstwo o kant dupy obite.
  • Odpowiedz