Wpis z mikrobloga

#1z10 #polska #memy #przemyslenia

Mam ból dupy o to co się wyprawia po tym gdy przekozak Artur rozbił teleturniej 1z10. Te wszystkie memy na których się wyśmiewa gościa, jakieś wstawki już polityczne itd i całe to spier*olenie z grup na fb gdzie robi się z wygrywa przegrywa.

Nasze ubogie mentalnie społeczeństwo jest tak #!$%@? ze to się wylewa na każdym kroku nawet w tak prostej sprawie.

Przychodzi Artur z Olimpu i przynosi nam super wiedzę i odcinek, a plebs swoim małpim iq nie umie ogarnąć że kogoś interesuje coś więcej w zyciu niż ich samych.

Po czymś takiem nie dziwię się że super inteligentni ludzie wolą się nie ujawniać i siedzieć cicho w swoich 4 ścianach bo wyjście do ludzi to jak zderzenie że ściana. Glupi ludzie oczekują głupiej rozrywki i mamy potem same "trudne sprawy" i inne tandetne produkcje, matki patopolki i 30% poparcia pisu.

Nie dziwię się że inne kraje nam od kiedy istniejemy wyprawiają wojny bo jesteśmy jak typowy seba na osiedlu normikow z którym nikt nie chce się bawić.
  • 68
  • Odpowiedz
@qwerty11: a mnie śmieszą te memy, ale ja na to patrzę jako docenienie, ewentualnie zazdrości. Ale dla mnie gościu to kozak. Szkoda że nie ma z nim wywiadów bo to musi być ciekawy gość. Już nie chodzi o sama osobowość ale jak do tego doszedł.
  • Odpowiedz
@qwerty11: Niestety tak jest. Zawsze tak było. I raczej się już to nie zmieni patrząc po tym co się dzieje.

Najgorzej jak interesujesz się czymś mniej pospolitym. Robię doktorat z wilków. #!$%@? jedyne kiedy widzę, że ktoś nazwijmy to przeciętny jest w stanie się tym zainteresować to chyba jak z nim na szlugę wyjdę i zacznę gadać jak stereotypowy kierownik warsztatu samochodowego. W innym wypadku wręcz widzę jak ludzie w środku
  • Odpowiedz
@qwerty11 eee stary internet to dół kloaczny dla frustratow od zawsze to nic nowego i trzeba to po prostu ignorowac a nie budowac wizje rzeczywistosci na podstawie wysrywow jakis dzbanow anonów.
Polecam wyłączyć komputer i wyjsc z kawalerki do realnego swiata i sie posocializowac. Ja tak wczoraj zrobilem i jednego wieczoru temat Artura wygrywa byl poruszany w otoczeniu przez mnogosc losowych ludzi i wszyscy wyrazali podziw i szacunek a jedyne smiechy byly
  • Odpowiedz
@qwerty11: Tak naprawdę on nawet nie musi się czymś interesować ponad miarę, ani siedzieć w piwnicy. Może po prostu wszystko co usłyszał, przeczytał, od razu zapamiętał.
Ja jestem w szoku, że bydło leczy na tym kolesiu swoje kompleksy, bo nawet wyglądu nie ma złego. Możliwe, że jakby poszedł do top model (choć może młodszy) to mówiliby, że jest odkryciem i przy dobrej atmosferze umiałby pozować.
  • Odpowiedz
@qwerty11: to podobnie jak z polityką. Polacy #!$%@? memami o politykach i generalnie jest mega fun a później jest płacz że politycy nic nie robią a po co mają robić jak polskie społeczeństwo jedyne co interesuje to śmieszne obrazki... Wszystkie strony są zasrane tymi memami o sejmie itp...
  • Odpowiedz
Po czymś takiem nie dziwię się że super inteligentni ludzie wolą się nie ujawniać i siedzieć cicho w swoich 4 ścianach bo wyjście do ludzi to jak zderzenie że ściana.


@qwerty11: Dokładnie. W Polsce jeżeli chodzi o inteligencję i wiedzę jest kult mierności - najlepiej jak lecisz na trójach i czwórach w szkole. Potem na Studiach i pracy podobnie. Masz wiedzieć tyle co inni, ale nie więcej.

Plus jak jest świeżak
  • Odpowiedz
@zawi84: no i ok.
Ja tam na męskiej urodzie się nie znam.


Po prostu stwierdzam, że w tym teleturnieju ważna jest wiedza, a nie jak kto sobie wygląda ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@qwerty11: #!$%@? coś o wstawkach politycznych, a sam piszesz o 30 % dla pisu, wyborcy po to miłośnicy kopro bo donald srał im do ryja przez 8 lat, a ci się tylko oblizali
  • Odpowiedz