Wpis z mikrobloga

  • 0
@memifazi: a ja nie wiem czy jest czy nie ma, skąd mam wiedzieć w momencie, w którym chwilę temu skończyłem szkołę. Troche mniej sarkazmu, więcej wiesz, jakiegoś wyczucia.
Może zatrudniają tak dużo osób że nie mają zapierdzielu
  • 0
Bardzo mnie drażni takie cwaniactwo i przekonanie, że wszystko jest "logiczne" i są jakieś prawdy objawione, które wiedzą wszyscy w przedziale wiekowym od 5 do 95 lat. Nie, wcale tak nie jest
@viciu03: pracowałem na magazynie albert heijn to dają zajebiście wielkie normy o które polacy sie zabijają, pare osób na 20 je robiła i pozniej wzywali do biura co tak mało. Robota nie jest ciężka tylko stres przez wyśrubowane normy Polaków.
@viciu03 Nie wiem kolego czy potrzebujesz jeszcze jakiś porad, ale odpuść sobie robotę na magazynie ze spożywką. Na prawdę gorzej się już upaść nie da. Pamiętaj, że żadną praca fizyczna się nie dorobisz czy to w Polsce czy za granicą, no ale magazyn ze spożywką to jest katorga. Tragedia dosłownie. Miałem okazję popracować tak 2 tygodnie. W ciągu jednej zmiany będziesz się schylać kilkanaście tysięcy razy. KILKANAŚCIE TYSIĘCY!! To jest orka straszna