Wpis z mikrobloga

#technic #legotechnic #lego
Pytanie tylko do mirków mających stycznośc z tym zestawem
42009 - MOBILE CRANE MK II
Czy mieliście kontakt z chińskim zamiennikiem 42009 czyli MK13107 ?
Przecież one wyglądają identycznie, a dodatkowa elektryka i mobilność (napęd kół i obrót żurawia takze) zamiennika powodują, że jeszcze bardziej zwiększa się jego atrakcyjność.
Ceny używanych 42009 są o 30% wyższe niż taki nowy "chińczyk".
Mam teraz dylemat.

MK13107
Aguirregniewbrzozy - #technic #legotechnic #lego 
Pytanie tylko do mirków mających st...

źródło: klocki-dzwig-zuraw-technic-mk-13107-rc-aplikacja

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aguirre_gniew_brzozy: Zajrzyj w mój wątek z dźwigiem, tam jest link do allegro. Mój przyszedł w 3 dni robocze z niemiec.
Silniki mają proporcjonalne sterowanie przez apkę z telefonu i 0-max z pilota. Mnie się ciężko skręca ale mojemu synowi jakoś to lepiej wychodzi.
  • Odpowiedz
@entropy_: hej. wiem, że już męczę bułę. W linku do sklepu , ktory podałeś sa w 2 różnych cenach prawie identyczne 13107 z czego ten droższy ma widocznie inne silniki, brak kontolera i odbiornik MHK 4.0 i w zdjeciu inny wyglad aplikacji. Mozesz cos wiecej o tym powiedziec?

https://allegro.pl/oferta/zuraw-mobilny-mould-king-technic-mk-ii-kontrola-aplikacji-model-klocki-budowlane-14543093827?fromVariant=14633446503

vs

https://allegro.pl/oferta/technic-13107-motorized-mobile-crane-mk-ii-42009-11527674612?fromVariant=14651845932
  • Odpowiedz
widziałem tego droższego przed zakupem, ale sam brak pilota przekreślił u mnie ten pojazd.


@entropy_: tak. dokładnie nad tym samym sie zastanawiałem i padło na wersję z pilotem i jakieś ok -80szt mniej elementów. W internecie prawie zero informacji o tej edycji 17047, a jedynie znalazłem dodatkowe wideo z reklamą tylko na Baidu.
Co mnie jeszcze zastanowiło to czy czasem ta nowsza wersja przez to, że ma silniczki w innych
  • Odpowiedz
@Aguirre_gniew_brzozy: Ja znowu sporadycznie zaglądam na W ;) Co do apki to nie wiem, sprawdziłem czy działa i jak wygląda i usunąłem bo nie zamierzam tego używać.
Jak będzie coś ciekawego z technics to postaram siępamiętać i zawołać ;)
  • Odpowiedz