Wpis z mikrobloga

#technic #legotechnic #lego
Pytanie tylko do mirków mających stycznośc z tym zestawem
42009 - MOBILE CRANE MK II
Czy mieliście kontakt z chińskim zamiennikiem 42009 czyli MK13107 ?
Przecież one wyglądają identycznie, a dodatkowa elektryka i mobilność (napęd kół i obrót żurawia takze) zamiennika powodują, że jeszcze bardziej zwiększa się jego atrakcyjność.
Ceny używanych 42009 są o 30% wyższe niż taki nowy "chińczyk".
Mam teraz dylemat.

MK13107
Aguirregniewbrzozy - #technic #legotechnic #lego 
Pytanie tylko do mirków mających st...

źródło: klocki-dzwig-zuraw-technic-mk-13107-rc-aplikacja

Pobierz
  • 33
@Aguirre_gniew_brzozy: kupiłem dwa zestawy będące kradzionymi MOC innych ludzi, nie składałem ich bo tylko dla części i ogromnej ilości silników kupiłem. I w pewnym momencie były lepsze niż to co oferuje lego, bo kontroler 2.4 ghz i pudełko zasilające ładowane przez usb :) gdy lego miało pudełko na paluszki AA i kontroler IR
@Aguirre_gniew_brzozy może się zdarzyć ale w originałach też są takie akcje, problem jest w tym jak model jest zaprojektowany. W oryginalnym łaziku marsjańskim po podniesieniu modelu koło wylatuje. Czasem można rozwiązać taki problem zamieniając klocki z 2 różnych par które łączymy. W wieży Eiffla to samo w najdrobniejszych klockach, elementy które powinny się same trzymać się nie trzymały ale było ich tyle że można było znaleźć lepsza parę
@Aguirre_gniew_brzozy: nic Ci nie powiem na temat innego zestawu. Bez ładowania wyjęty z pudełka bateria wytrzymała wszystkie testy przy składaniu, a później zabawę i dopiero na noc wrzuciłem pod ładowarkę. Moim młody bawi się 2x 1h i trzyma, ale też nie jeździ bez przerwy bo trzeba załadować, zaczepić ładunek itp. Inny sposób używania to ciężko przełożyć.