Wpis z mikrobloga

Alexandria Fragrances robi jutro Black Friday na https://www.alexandriauk.com/
Nie wiem jakie będą zniżki (liczę na ok. -20%), ale na pewno pozostanie głowny problem - koszty transportu.
Ponad 2 lata temu ogarniałem spore wspólne zamówienie do Polski (15-20 butelek) dla kilku Mirków, przez co ładnie podzielił nam się koszt.
Kontrolnie badam zainteresowanie, bo myślę o powtórzeniu akcji.
Chętni?

#perfumy
tangofever - Alexandria Fragrances robi jutro Black Friday na https://www.alexandriau...

źródło: ale

Pobierz
  • 25
  • 1
@nielubie2 obojętnie, może jeśli jakieś szczegóły to na priv dla porządku

@Reevder niektóre zapachy są zdecydowanie warte tych pieniędzy. Gdyby było inaczej, nie myślałbym o ponownym dużym zamówieniu. To są klony o dobrej jakości. Swoje oryginalne kompozycje też mają. Często mają dobre parametry (czasem lepsze niż orginały) i jakość składników. To jednak nie jest reguła i trzeba szukać opinii, ale ogólne doświadczenia po poznaniu ok. 20 ich zapachów mam zdecydowanie pozytywne wrażenia,
  • 1
@KjatanSveisson tak, kilka osób mi mówiło, że chciałoby się załapać na powtórkę, niestety nie jestem w stanie odszukać tych wiadomości, zwłaszcza, że wypok nie ma wyszukiwarki wiadomości. Nie mam pojęcia ile wyjdzie za ml. Trochę się tam pozmieniało, bo kiedyś mieli spójne ceny, teraz każdy zapach kosztuje inaczej. Jeśli dadzą jakiś dobry Black Friday deal (-25/-30%), to obawiam się, że darmowy ship to będzie max do utargowania. Wiadomość do nich już napisałem,
@Apex113: niemal wszystko, czego próbowałem, było solidne względem oryginałów, więc ostatecznie sprawa sprowadza się do osobistego gustu. Pomyśl o jakimś drogim zapachu, który lubisz i na który szkoda Ci było kasy, a następnie sprawdź czy Alexandria ma go w swojej ofercie oraz spawdź opinie. Ja wybieram obecnie spośród kilku nowych blindów i ponownym zakupie następujących pozycji: Black Panther, 1981x, Arabian Horses, Hawaii Volcano i obłędne ale damskie Purple Haze
@nielubie2: @KjatanSveisson @pershing1001 @Apex113
Proszę o decyzje (nazwy + objętość), jeśli jesteście zdecydowani.
Jeśli będzie tych flakonów dużo, to wyślę dzisiaj Alexandrii listę z pytaniem o indywidualne traktowanie.
Maksymalne koszty: rabat minimum -20% od aktualnych cen (w innym wypadku się wycofuję) + przeyłka 93 zł do podziału przez ilość osób + w Polsce przeysłka ode mnie czymkolwiek (wg cennika albo z własną etykietą) lub Warszawa. Brak opłat celnych.
Na razie:
-