Wpis z mikrobloga

@Koneser_denaturatu: jesli kwota ktora zarabia pies aron na knurze jest prawdziwa (2.5k) to beka z idioty. Chodzi w ten smrod, uzera sie z knurem, wieprz jedzie po nim jak po szmacie a ten bezkregowiec i tak wraca za takie drobniaki. Tymczasem chad sradunia ma 12 razy tyle za klikniecie "upload" na jutubie i wypikanie przeklenstw. Brawo jarus, zawsze miales leb do interesow. O, krzysiek zobacz nowe air maxy.
@k-pow: a ja tam wole normalnie wstać o 6 rano i iść do normalnej, uczciwej, rzetelnej pracy, a nie do zaśmierdzonego, zabrudzonego knura. Chociaż mam szacunek do samego siebie, moja morda nie lata po wykopie, a ludzie się ze mnie nie śmieją ( ͡° ͜ʖ ͡°) apropo podnóżka Jacka to żona go też zostawiła w #!$%@? i bardzo dobrze!
@piSSowiec39: dlatego napisalem "jesli". 2.5k pochodzi z jednej strony konfliktu sradek/marian/natalia/mariola vs olgierd. Nie jestem w stanie zweryfikowac czy to prawda, tak samo jak nie jestem w stanie powiedziec czy twoje 6k ma wartosc. Osobiscie wieksza wage ma dla mnie informacja olgierda, jako ze jest strona w konflikcie wiec wie wiecej niz losowy wykopek, chociaz rozumiem ze niekoniecznie olo ma interes w tym zeby zawsze byc szczerym
@k-pow: nawet jeśli to jest 6k to jak bardzo trzeba nie mieć godności żeby tak je zarabiać xD
W smrodzie, brudzie, fekaliach, śmieciach i insektach. Już gość pracujący na śmieciarce ma czystszą pracę.