Wpis z mikrobloga

Czemu kierowcy tirów tak uwielbiają mieć wszystko w TIRy, wszędzie MAN, "Jak nie dojadę to umrzecie z głodu" itd? Ja jak wychodzę z roboty i jak w niej jestem to chce jak najmniej o niej myśleć xd


@BornToDie69: piszesz tak, jakby tylko w przypadku kierowców tirów tak było, a przecież tak jest z wieloma zawodami. Poza tym ktoś może zwyczajnie lubić swoją pracą. Poza tym widać że to był prezent i
  • Odpowiedz
Czemu kierowcy tirów tak uwielbiają mieć wszystko w TIRy, wszędzie MAN, "Jak nie dojadę to umrzecie z głodu" itd?


@BornToDie69: Bo mają mało prestiżowy zawód, więc musza sobie to jakoś kompensować, przypinając sobie rolę zbawców świata. W dodatku mają często bardzo wąskie horyzonty, więc nic poza tą kupą stali sobą nie reprezentują. Zresztą jak mogą inaczej, jak nie mają nawet czasu porządnie się wysrać na porcelanie? Trybiki w rękach dużych korporacji
  • Odpowiedz
Wielu z nich to pasjonaci tego zawodu, tak samo jak marek pojazdów czy sportu. Jest to zawód łatwo dostępny, dlatego może mieć tylu wyznawców.
  • Odpowiedz
@BornToDie69: bo twoja robota to po prostu zwykła nikomu niepotrzebne pierdzenie w stołek, a dla tirowca zbawcy świata to jest metafizyka, spotkanie z najwyższym. Kto inaczej by ci przywiózł bułki, wędliny itd? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czemu kierowcy tirów tak uwielbiają mieć wszystko w TIRy, wszędzie MAN, "Jak nie dojadę to umrzecie z głodu" itd? Ja jak wychodzę z roboty i jak w niej jestem to chce jak najmniej o niej myśleć xd


@BornToDie69: bo w przypadku tego zawodu jest spore grono osób czy to w Polsce czy w innych krajach, które szczerze lubi to co robi i traktują pracę jak styl życia (zwłaszcza w USA)
  • Odpowiedz