Wpis z mikrobloga

@Erimar: nie wiem, ja jednak 3 letni związek uznałbym za dość poważny XD Tym bardziej że typ próbował po godzinie - związek kilku godzinny faktycznie taki by nie był XD
@vikop-ru: #!$%@?ąc od treści, co to za #!$%@? daty. nie ma chronologii, więc jakiś fejk.
Pierwsza wiadomość 17 listopada o 17, druga wiadomość wcześniej 17 listopada o 13, czyli ponad 4h wczesniej niż pierwsza wiadomość.
@vikop-ru: miałam takiego kolege i przestal sie do mnie oddzywać jak się okazało, że zerwałam z byłym i miałam następnego chłopaka niewiele później xD w sumie pytanie było „ale jak to tak szybki i nawet nie ogarnelem kiedy”
@vikop-ru: pisałem przez 10 lat do jednej panny życzenia na święta, zawsze tylko odpisywała: Dziękuję.
Jednego roku odpisała: Dziękuję ;)

Od razu napisałem co to za zmiana nastawienia? Nie pomyliłem się, chciała się spotkać i rozmowa już poszła... XD Baby to so chore.
@gregory96: skończyłaby się klasycznie, ale to była panna z mojej rodzinnej wsi, jak się okazało na drugiej randce, że w wieku 25lat jest dziewicą i czeka, aż będzie kogoś kochać to stwierdziłem, że nie chce mi się biegać za nią, przecież i tak się z nią nie ożenię xD