Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
To może złe miejsce na Zadawanie takiego pytania, ale jak dajecie radę być w związku i nie spotykać się z innymi dziewczynami? Nie jestem jakiś super przystojny, ale po prostu dziewczyny mnie lubią, nie wszystkie, ale niektóre coś do mnie ciągnie.

I tak zacząłem się spotykać ostatnio z dziewczyną, powiedzmy Kasią. Widujemy się około dwa miesiące. Niby wszystko jest ok. Jest miła, ładna, ułożona. Na insta dodanych mam trochę kontaktów z czasów jak miałem tindera (od kilku miesięcy nie mam), jakoś tak wyszło że na relacje odpisała jedna dziewczyna, powiedzmy Ola, która pod kątem bycia partnerka jest gorsza opcją, ale wizualnie bardziej mi się podoba.

No i wiem, że to strasznie #!$%@?, ale nie mogę odgonić myśli, że powinienem się z nią spotkać. Chociaż na herbatę. Przecież nie musimy nic robić, ot pogadać. Nigdy nie miałem koleżanek, czy przyjaciółek, bo zawsze to się kończyło seksem i wtedy sytuacja się komplikuje, wiecie jak to jest. I to mnie trochę martwi, czy na pewno z tego też by nic nie wyszło. A może właśnie chciałbym, żeby wyszło?

Czasami sam się sobą brzydzę, bo daje się ponieść zwierzęcym instynktom i chęć zdobywania dziewczyn, jest silna.

Dla jasności - byłem w kilku dłuższych związkach i nigdy nie zdradziłem dziewczyny żadnej. Ale zauważyłem, że czym starszy jestem (27 lat), tym bardziej podobam się dziewczynom i pokus jest więcej. Lepiej zarabiam, lepiej się ubieram, mam co raz większą pewność siebie. I to stety lub nie przekłada się na zainteresowanie płcią przeciwną, a to nie ułatwia wierności.

#zwiazki #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): dobra nie słuchaj nawet tych powyżej ludzi, tylko mnie, ja ci powiem najlepiej

Jestescie oficjalnie razem, czy po prostu sie spotykacie? Bo jesli po prostu sie spotykacie, to mozesz tez z inną sie spotykac.
Praktycznie kazda kobieta tak robi, chociazby z tindera jak sam napisales. Spotyka się z jednym na radnek, a zaraz z drugim ( np jutro, albo za tydzien ) mimo pisania jeszcze z tym pierwszym i flirtowania.

Poza tym do tego podejdz z głową. Mozesz miec '' przyjaciolke '' jak pierwsza opcja sie wykruszy, to ta przyjacioleczka zaraz zmieni status na cos powazniejszego. Ta twoja obecna baba pewnie też ma kolegow i przyjacioł :) wiec ty tez
  • Odpowiedz