Wpis z mikrobloga

#mocnyvlog XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Co ten szafa siedzi na tagu

Szafa, wiem ja kto jest - też bym siedział, gdybym wiedział, że druszlaki o mnie piszą.

Wiem też, że dużo krytyki tutaj spada na Ciebie, sam nierzadko postowałem memy czy wytykałem potknięcia w filmach. Nie zapominaj jednak, że my wszyscy siedzimy tutaj z sympatii do Ciebie i nikt tutaj nie chce, żebyś przestawał dodawać te swoje vlogi.

Oglądam Cię od 2016 roku, kiedyś nawet za dzieciaka dzwoniłem jak wystawiłeś betę na ogłoszeniu, wbrew temu co tutaj piszą - zachowałeś się wtedy bardzo spoko, pogadaliśmy chwilę przez komórę i było naprawdę sympatycznie.

Robisz spoko content i jako młody dorosły wchodzący niedługo w wyższe etapy dorosłości cenię sobie wiedzę wyniesioną z twoich filmów, często motywację, a już najbardziej imponuje mi twój optymizm wtedy, kiedy źle się dzieje. Różne rzeczy Ci się zdarzały w życiu, od rozwodu, po śmierć rodziców - zawsze z twoich filmów wyciągałem takie pozytywne nastawienie do przeciwności losu i staram się je implementować u siebie, żeby wychodzić obronną ręką z sytuacji, które mnie spotkają.

Pozdro.

Inb4 wiem rycerzyk motzno.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach