Wpis z mikrobloga

Gdzie pracujecie i ile zarabiacie? dlaczego akurat w tym zawodzie i jak się w nim znalezliscie? ile macie lat? - chce sie przebranżowić po 6 latach pracy w finansach bo mi sie rzygać chce jak sobie pomyśle ze mam to robic do konca zycia... #praca #pracbaza
  • 16
  • Odpowiedz
@artiom143: zalezy czy #!$%@? jestes czy nie :D elektryk(niestety moze sie trafic ciezka harowka) i caly czas sie ucz, pozniej automatyka i w miare mozna wybierac w ciekawych i nienudnych pracach
  • Odpowiedz
@artiom143 idź w wykończeniówkę. Bardzo odprężająca robota dla kogoś kto jest zajechany umysłowo. Ja jestem programistą i wykańczałem jedynie swoje mieszkania i powiem ci, że pod koniec dnia byłem zapyerdolony fizycznie czasem ale głowa była lekka jak piórko.
Nie jestem w stanie tego wytłumaczyć, ale często nie potrafię odpocząć psychicznie po robocie, czy to leżąc, ćwicząc na siłowni czy biegając. A po tym byłem utyrany fizycznie a psychicznie wypoczęty.

Co do
  • Odpowiedz
@artiom143 ja jestem programistą, zawsze lubiłem komputery i grzebać w kabelkach ale grzebanie w kabelkach trochę mniej, więc zrezygnowałem z elektroniki po technikum i poszedłem na informatykę na studia
  • Odpowiedz
@artiom143 Lider Testów Gier, szczegółów nie podam bo jeszcze ktoś pozna. Covid mi przetrzebił moją poprzednią specjalizację i nie mogłem znaleźć pracy w branży przez ponad rok, więc się przebranżowiłem na testerkę
  • Odpowiedz
@joks: Nikt poważny nie weźmie gościa po finansach do pracy jako automatyk czy nie mówiąc już o robotyce, programowaniu PLC.
  • Odpowiedz
no to spoko robota ale kto ci zatrudni goscia bez doswiadczenia


@artiom143: sęk w tym, że nigdzie się nie zatrudniasz tylko ogarniasz jedną rzecz na jutubie (np. malowanie ścian i sufitów), ogłaszasz na olx i robisz to ad hoc na własną rękę.
  • Odpowiedz