Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki jest mi strasznie przykro. Właśnie dowiedziałem się przez wiadomość od niej na Messengerze, że dziewczyna ze mną zerwała. Byliśmy razem 3 lata. Planowaliśmy zamieszkanie razem i ślub weselny w bliskiej przyszłości. Oboje lvl 29, znajomi jeszcze z czasów studiów akademickich. I taki cios. Kompletnie tego się nie spodziewałem. Mieliśmy lepsze i gorsze momenty, ale dogadywaliśmy się świetnie, w sferze intymno-płciowej również było dobrze. Jeszcze 3 dni temu w weekend sobotnio-niedzielny spędzaliśmy romantyczny czas na kąpieli, oglądaniu seriali, spacerach i przy dobrym winie pitnym. A dzisiaj coś takiego. Jestem szczerze i naprawdę załamany. Zaczynam się zastanawiać czy dobrym pomysłem było pozwolenie jej , bo o to mnie pytania, założenia Tindera 3 miesiące temu. Powiedziała mi uczciwo-szczerze, że nie chce robić z tego tajemnicy, nikogo nie szuka, kocha mnie i jest jej ze mną cudownie, ale chce zobaczyć jak to działa, bo nigdy nie używała i po prostu "tak tylko chce zobaczyć" - jej słowa, nie moje. Od tego momentu dużo czasu spędzała na odpisywanie na wiadomości, spotkania (niewinne, bez podtekstu, jak znajomi, jak z kolegą) przy kawie na rozmowy zapoznawczo-konwersacyjne. I wyszło jak wyszło. Odeszła to kogoś poznanego właśnie przez tę nowoczesną aplikację towarzysko-randkową. Nie chce mi się żyć, jestem szczerze załamany i po prostu nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niej. Zrobię wszystko, żeby ją odzyskać, żeby dała mi szansa. Pocieszcie proszę, napiszcie dobre słowo, powiedzcie że będzie dobrze i że ona wróci. Doradźcie tez co zrobić czynnie w postępkach żywych.

#vejt #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zdrada



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie wrócić, ale ciesz się że nie trwało to dłużej. Zacznij budować sobie od nowa.
Ciesz się że to tylko 3 lata. Nie każdy ma takiego farta.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Rozumiem, że ta tania zarzutka nawiązuje do słynnej pasty:

Kiedyś moja dziewczyna założyła dla beki tindera, zaczęła pisać dla jaj z kolesiami i się z jednym dla jaj umówiła, boże jak kisnęliśmy z frajera. Nawet debilowi nudesy wysłała, buziaczki, komplementy i takie tam. Zaprosił ją na kolację, potem dla beki się całowali i poszła do jego mieszkania. Dla jaj się ruchali, potem dla beki mnie rzuciła i są
  • Odpowiedz