Wpis z mikrobloga

W tym europejskim kraju przez 4 lata rządziły w koalicji ze sobą trzy liberalno-lewicowe partie. Rząd składał się z premierki na czele, a dodatkowo 9 z 14 ministerstw kierowały kobiety. Rząd stawiał na pierwszym miejscu wartości takie jak równość, tolerancja czy feminizm.

W tym samym kraju, po 4 latach równościowego rządu, obowiązuje obowiązkowa służba wojskowa tylko dla mężczyzn.

Morał tej historii jest krótki i niektórym znany: kto liczy na równouprawnienie pod lewicowymi rządami, ten będzie rozczarowany.

Lewicowe i liberalne rządy nie oznaczają, że mężczyzni będą mieli prawo do decydowania o swoim ciele czy o swoim życiu.

#finlandia #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #lewackalogika #polityka #feminizm
sildenafil - W tym europejskim kraju przez 4 lata rządziły w koalicji ze sobą trzy li...

źródło: imgonline-com-ua-twotoone-HNSQH1jxypUDkRR

Pobierz
  • 11
@sildenafil Aj min, popraw mnie, jeśli się mylę. Nie zauważyłem, żeby służba mężczyzn w Finlandii, była na wokandzie. Lewica nie wymyśla ot tak rzeczy, które znajdą się w ich programie. Przeszczepiasz przykład Finlandii do Polski, a właściwie tylko skrawka. Ich patriotyzm i pojęcie społeczności różnią się od naszych. Nie jestem zwolennikiem kopiowania 1:1, ale inspiracji jak najbardziej.
po 4 latach równościowego rządu, obowiązuje obowiązkowa służba wojskowa tylko dla mężczyzn.


@sildenafil: Ale #!$%@?. Bzdury sugerujesz, że feministyczny rząd wprowadził obowiązkową służbę. Ta obowiązkowa służba obowiązuje od dziesiątek lat.
@sildenafil: chodzi Ci, że mimo kilkudziesięciu lat rządów wszelkich różnych fińskich partii, Finowie nie porzucili obowiązku służby wojskowej? Co ma lewica do tego?