Wpis z mikrobloga

@xiv7: Jakiś czas temu oglądałem materiał o programach do zdalnej obsługi komputera i chyba był wspominany program dobry do grania, poszukam i podlinkuję zaraz.
@xiv7:
Taka konfiguracja, może wydawać się trochę nietypowa. Jeśli główne urządzenie jest na przykład komputerem stacjonarnym, a potrzebny jest Ci drugi monitor, możesz wykorzystać ekran laptopa. Nie zawsze zachodzi onieczność posiadania osobnego wyświetlacza. Co zrobić, aby wykorzystać laptop jako monitor? W przypadku systemów operacyjnych Windows 10 i 11, jest to bardzo proste. Połączenie może wykorzystywać przewód oraz transmisję bezprzewodową, która jest bardzo wygodną formą transmisji. Obecnie bardzo wiele urządzeń pozwala na
@boxxi: 21 wiek, telefon tez mozna jak i na TV tak i nawet na xboxa. Czekam na zwykle okulary ktore beda mialy wbudowany fajnie wyswietlacz z pelnoprawnym PC (w tym przypadku to portable computer niz person hehe)
Ja jestem prosty chłop ze wsi, z komputera korzystam do praktycznie wszystkiego, mam go skonfigurowanego dokładnie jak potrzebuje i nie za często czytam o takich funkcjach, natomiast telefon teraz to tylko do komunikacji poza domem i przeglądania memów.
@boxxi: Podobnie, aczkolwiek inaczej. Ja tak samo prosty chlopok ze wsi, a nawet ze slaska (bo teraz w bdg wiec troche jest odleglosc) i z gor w sumie, taki pol hanys pol gorol czyli zalamanie wymiarow (dla nie kumatych, nie lubia sie te rasy ludzikow (jeszcze chyba)) mnie odkąd luty prawdopodbnie na karcie poszły i jedyne co moge robić to neta przeglądać, to tylko do tego go używam i odpalam wtedy.