Wpis z mikrobloga

Zabawy z załatwianiem boiska do piły ciąg dalszy. Sytuacja wygląda tak: Dzwoniłem chyba w 10 różnych miejsc próbując coś załatwić, ale albo trzeba płacić (7 dych na godzinę, LGW Arena, Grabiszyńska) albo nie można zarezerwować, tylko trzeba przyjść i grać licząc na to, że będzie wolne boisko (orlik na terenowej i boisko przy szkole na Skwierzyńskiej) albo rezerwacje zaczynają się dopiero od przyszłego tygodnia (boisko przy szkole na Kolistej). Jutro jeszcze pojadę na Lotniczą, może tam uda mi się coś załatwić.

A jak niczego już nie dam rady załatwić, to może ta terenowa w niedzielę na 14? Chyba, że chcecie się tym razem zrzucić po dychę na łebka żeby mieć pewną rezerwację i grać na tej Grabiszyńskiej? Kuźwa, miasto ponad pół miliona ludzi, a nie idzie załatwić boiska ze sztuczną trawą żeby pograć w gałe xD


#wroclawpilkanozna

@PanKara: @sidhellfire: @subterranean4: @szoorstki: @Quisto: @gierekg: @BojtaS: @matiit @Sienaq @madry_i_mieciutki @bartolini_gabka @theBrain @anonim1133 @Crecha @eMach @MiroslawJaroslaw
  • 38
no chyba, że to ja jestem jakimś lamusem i nie umiem ?


@Daldek: lepiej moim zdaniem zrzucić się po 10 zł niż liczyć na szczęście byle by boisko było warte tych pieniędzy
@Sienaq: @Daldek: Ej wiecie co, bo ja bym chciał na stadionie miejskim pograć kiedyś :D takie małe marzenie z dzieciństwa, boisko chyba za 200pln/h godzine jest... jakby zebrac te 20 osob i isc na 2h to grosze by wyszły :(
@PanKara: Jakieś wypiździjewo, dojazd liniami 900L, 910, 32 i 31. No na tej Skwierzyńskiej coś tam jest ale albo trzeba bulić, albo nie ma rezerwacji.

#!$%@?, GDYBYŚMY ZAŁATWILI STADIOM MIEJSKI TO BY BYŁA BAJKA.
@Daldek: polecam orlik na zielonogórskiej czy jakoś tak, obok TGG przy legnickiej tam są 2 boiska jedno mnijsze drugie duze na 10v10 sprawdzcie na mapie sobie
@Daldek: no tak tak ;) ja tam mieszkam obok, a jesli nie przeszkadza wam tartan to jest tez fajne boisko przewaznei wolne tak dla max 6 lub 7 osob w druzynie przy młodych techników 53